Місто

Реконструкція проспекту Космонавтів: клени привезуть з Голландії, а на арку поставлять сонячні батареї

3 серпня 2017, 11:00

 Три місяці у Вінниці триває реконструкція третьої черги проспекту Космонавтів, який з’єднає дві великі зони відпочинку – Лісопарк та парк Дружби народів. Після завершення всіх робіт, що заплановано на жовтень, вінничани побачать сучасну локацію для дозвілля. Для неї вже замовити клени, які посадять на місці зрізаних. Готують для городян і сюрпризи.

Про це 3 серпня під час виїзної наради розповів мер Сергій Моргунов.

«Сама інсталяція (біла арка зі сторони Келецької – ред.) буде достатньо цікава і головне, дозволить не лише переховатися від дощу чи сонця... Вона ще буде практичною, – бо матиме сонячні батареї. І забезпечуватиме освітлення на за рахунок власних можливостей. Але нехай це залишиться сюрпризом», - зазначив міський голова.

Щодо кленів, то до Вінниці їх привезуть з Голландії. Висота дерев сягатиме від 2,5 до 2,8 метрів. Висадять їх восени.

«Клени купуємо в Голландії. Першочергова ціна була 2 тисячі гривень, але після скачка євро, ціна змінилася на 2,2 тисячі гривень», - додав директор департаменту комунального господарства та благоустрою Володимир Ніценко.

«Кулясті» клени, які не зрізали, підлікують.

Раніше Вінниця.info повідомляла, що першочергово на місці зрізаних дерев панували висадити сакури. Однак це викликало невдоволення у громадян. Місцевою владою було прийнято рішення залишити кленову алею, а для екзотичних вишень знайти інше місце. На початку червня фахівці розпочали пошуки «підходящих» кленів.

Архітектори показали проект реконструкції третьої черги проспекту Космонавтів у Вінниці.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: будівництво Космонавтів 
Матеріали по темі