Суспільство

Реконструкція СК «Здоров’я» на фінішному етапі - єдиний комплекс на Вінниччині адаптований для спортсменів з інвалідністю

7 вересня 2020, 14:30

У жовтні підрядники мають завершити реконструкцію спорткомплексу «Здоров’я», який знаходиться у Вінниці на Старому місті по вул. Якова Шепеля, 23.

Про це повідомив голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов.

«Спорткомплекс входить до переліку проектів національної програми Президента України «Велике Будівництво» та реалізуються у співфінансуванні Державного фонду регіонального розвитку і коштів місцевого бюджету.

Протягом 2018-2020 рр. виділено понад 36 млн грн. з державного бюджету та 3,7 млн грн - з обласного бюджету.

СК «Здоров’я» буде одним з небагатьох в Україні й єдиним у Вінницькій області, який задовольнить потреби спортсменів з інвалідністю та з можливістю проведення спортивних, реабілітаційних та відновлювальних процедур.

Він стане центром сучасного спортивного комплексу для фізичного виховання молоді Вінниччини. Підготовка молодих спортсменів, проведення змагань та турнірів, створення необхідних умов для забезпечення навчально-тренувального процесу учням дитячо-юнацьких спортивних шкіл, проведення навчальних занять з фізичного виховання для мало мобільних груп населення, яких обслуговує регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт», - зазначено в повідомленні.

Під час виконання ремонтних робіт, кілька місяців тому запрошували голову громадської організації «Гармонія» Людмилу Нецкіну щоб проінспектувати будівлю на предмет доступності для маломобільних груп населення. Були зауваження - завузька ширина дверних прорізів, наявність порогів, вхід у приміщення був незручний для маломобільних груп населення. Всі недоліки виправлено.

«Сьогодні вони враховані – ми разом із Людмилою переконались. Будівля абсолютно доступна для усіх людей з інвалідністю.

За проектом, на першому поверсі буде розташований боксерський ринг, а також адміністрація «Інваспорту».

На другому поверсі: великий зал із трибунами для ігрових видів спорту – волейбол, баскетбол, футзал, теніс та бадмінтон. Також два окремі зали – тренажерний та для тренування з боротьби. До речі, там зможуть проводити змагання з регбі на візках – кілька років змагання проводять у Вінницькій області.

Окрім того, тут готуватимуться до паралімпіади вінницькі спортсмени, які вибороли три ліцензії – з пауерліфтингу та тхеквондо», - повідомив Сергій Борзов.

Нагадаємо, Приміщення планували здати в експлуатація до кінця 2020 року. Спортзаклад доступний для людей з інвалідністю. Для цього всередині змонтували спеціальний ліфт.

Вінниця.info, фото – з сторінки Сергія Борзова

Теги: СК Здоровя Вінниця будівництво 
Матеріали по темі