Місто

Реконструкцію парку «Хімік» розпочнуть з освітлення – спочатку зроблять тимчасове

12 червня 2019, 12:20

11 червня в Хабі «Місто змістів» відбулися громадські слухання із внесення змін до детального плану кварталу обмеженого вулицями Некрасова, Академіка Янгеля (Фрунзе), Батозька (Кірова), Героїв Крут (Червоних курсантів). Мова йде про парк «Хімік».

Про це повідомляють на сайті Вінницької міськради.

Мешканці одноголосно ухвалили зміни до детального плану територій, що включають положення Концепції розвитку парку, яка була протягом минулого року розробленої працівниками КП «Інститут розвитку міст»із активним залученням мешканців Замостя та спільно з архітекторами.

Найближчим часом буде облаштоване тимчасове освітлення території парку (по наявних опорах), а вже після передачі території парку на баланс утримувача, буде розроблено проект освітлення та інші розділи проектно-кошторисної документації, згідно з наявною Концепцією.

Реконструкцію парку планується здійснювати поетапно. Нове якісне освітлення, відповідно до розробленого проекту, буде першим етапом реконструкції, який проводитиметься за підтримки Вінницької міської ради та уряду Німеччини та Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

Додатково про концепцію парку

Базові принципи Концепції:

1. Парк є локальним, а не загальноміським

2. Найбільшими цінностями парку є дерева та відпочинок на свіжому повітрі

3. У парку має бути акцент на здоровому способі життя

4. Врахування потреб різних вікових та соціальних груп і сприяти їх взаємодії

5. Парк є місцем комунікації та інтеграції людей

6. Парк повинен мати власну ідентичність та бути унікальним

Образ, ідея - у хімії різних настроїв та почуттів у парку, щоб кожен відвідувач відчув парк своїм. Таким чином облаштовуються три зони: зона «Реакція» з максимальною соціальною взаємодією (простір головної алеї і ключової локації); зона «Вибух», де дитячі активності і спорт створюють динамічну атмосферу; зона «Розчинення» у природі – де максимально зберігається відчуття перебування у лісі.

Концепцією передбачено додаткові зелені насадження, освітлення, лави, смітники, вбиральню, покриття і бігові доріжки, спортивні тренажери, дитячий майданчик, відеонагляд, wi-fi, зону вигулу собак, велопарковки і відсутність забудови на території парку.
Нагадаємо, що 23 лютого у Вінниці представили фінальну концепцію парку «Хімік», над якою працювали урбаністи трьох команд і місцеві мешканці. Врешті, основою для майбутнього перевтілення локації став проект одеситів. Він передбачає створення оригінальної «лавки добросусідства», кількох дитячих майданчиків, спортивної зони, встановлення тренажерів.

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: парк Хімік проект  
Матеріали по темі