Місто

Реконструкцію площі для встановлення найстарішого пам’ятника Вінниці проведе підприємство Студента

12 березня 2019, 17:43

Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міськради має намір укласти договір на реконструкцію зони благоустрою, що по вул. Миколи Оводова, де встановлять Колону – найстаріший пам’ятний знак Вінниці, з ТОВ «Підприємство «Агропродсоюз». Сума договору – 1215492 гривень.

Роботи мають бути виконані до 15 травня 2019 року.

Реконструкція передбачає демонтаж старих гранітних плит в дворі, розрівнювання ґрунту, влаштування бетонної основи під Колону, встановлення лавок, урн, облаштування доріжок і вуличного освітлення. Також під час реконструкції скверу, планують поставити мармурову Колону, яка є найстарішим пам’ятним знаком Вінниці і була встановлена в центрі на честь здобуття містом Магдебурзького права (1640 рік).

За даними сайту YouControl, ТОВ «Підприємство «Агропродсоюз».зареєстроване у Вінниці по вул. Айвазовського, 2. Керівником підприємства є Студент Юрій Іванович з 2013 року.

Нагадаємо, два роки тому Вінницька міськрада прийняла рішення, щоб повернути старовинний артефакт – мармурову колону – найстаріший пам’ятний знак Вінниці. До 1921 році знак був встановлений на території сучасної Європейської площі на честь здобуття містом Магдебурзького права. У 1974 р. під час реконструкції Меморіалу Слави, був перевезений до с. Павлівка Калинівського району. Колону повернули Вінниці, тут її відреставрували.

Раніше в сквері стояв пам’ятник Козицькому, його під час декомунізації демонтували, а вулицю перейменували в честь першого мера Вінниці Миколи Оводова.

5c87d42a5dd29.jpg

5c87d430ab44e.jpg

5c87d43790ec5.jpg

Вінниця.info

Теги: площа тендер реконструкція 
Матеріали по темі