Місто

Рекорд: у Вінниці на 354-метровій телевежі встановили прапор з передової

30 травня 2019, 17:27

Під час проведення Дня Європи у Вінниці підняли та встановили державний прапор України на висоту 354 м. Стяг підняли над телевежею, що є другою найвищою спорудою в Україні, після Київської телевежі, та займає 17 місце серед ретрансляторів світу. Сьогодні у міській раді вручили дипломи за сприяння у встановленні рекорду України.

Представник Книги Рекордів України народний художник України Володимир Козюк нагородив дипломами за сприяння у встановленні рекорду України міського голову Сергія Моргунова, волонтерів Андрія Нечипорука та Андрія Сірака.

«Ми цей захід проводимо четвертий рік поспіль. Цього року, у зв’язку з подіями, що відбуваються на Сході країни і в середині нашої держави, хлопці ініціювали підписання прапора з меседжем «Україна єдина». Це засвідчує прагнення бійців, які знаходяться з зоні ООС. Стяг проїхав від Щастя до Широкино – це 99% лінії розмежування. На цьому прапорі більше 300 підписів і побажання хлопців для вінничан, їхні подяки. Також є автографи дітей вінницьких шкіл, свій підпис залишив прем’єр-міністр.

Об’єднуючі процеси, здається, складні, але вони починаються із самого простого. Той прапор, який сьогодні майорить над Вінницею, і в гарно погоду видніється за 40 кілометрів, є оберегом для всіх нас», - розповів Вiнниця.info Андрій Сірак.

Вiнниця.info, фото - зі сторінки міського голови

Теги: ВМР Вінниця  
Матеріали по темі