Економіка

Рекордні терміни та інвестиції. Як у Вінниці працює підприємство з виготовлення запчастин для «Mercedes». Фоторепортаж

25 жовтня 2017, 16:26

 У Вінниці на території «45-го експериментaльного зaводу» розпочало роботу нове підприємство, що виготовляє електроджгути для концерну «Mercedes». Реалізували проект у співпраці з «Delphi» та «Укроборонпрому». Сьогодні на виробництві офіційно працевлаштовані 380 робітників, однак у цеху близько півсотні, всі інші проходять навчання на подібному підприємства Івано-Франківська.

25 жовтня керівник «Укроборонпрому» Роман Романов та голова Вінницької ОДА Валерій Коровій в рамках робочої поїздки на підприємство розповіли про плани розвитку.

«Ще три місці тому важко було повірити, що тут буде працювати 300 людей, а до кінця року – 600. Такого роду підприємства ми називаємо «браун філ». Це колишні підприємства, які будували за радянських часів, мають великі приміщення та не адаптовані до сучасних умов.

До кінця 2018 року на цьому підприємстві буде створено 2 100 нових робочих місць», - говорить Валерій Коровій.

Першу партію джгутів вже відправили на експертизу до Великобританії – там знаходиться головний офіс «Delphi».

«Ми відправляємо першу, пробну партію продукції, яка піде на експертизу. На сьогоднішній день вже перерахували до бюджету тільки за послуги митниці більше мільйона гривень», - додав директор підприємствa Олексaндр Тіщенко.

За його словами, людей на виробництво підвозитимуть і з райцентрів поблизу Вінниці. Зараз набирають працівників, які мешкають у гніванському напрямку.

У свою чергу Роман Романов наголосив, що у Вінницькій області виробництво запустили в рекордні терміни.

«До того, як прийти у Вінницьку область, ми провели зустрічі з губернаторами 10 областей. Вперше зустрілися з Валерієм Коровієм у лютому цього року, приїхали сюди з нашими американськими партнерами. Через 6 місяців ми підписали договір про організацію виробництва. В жовтні бачимо, що продукцію вже виробляють.

Це рекордні терміти із створення абсолютно нового підприємства. Ми очікуємо, що на повну потужність воно запрацює в грудні. В регіоні ідеальні інвестиційні умови. І ми не тільки в Україні, але й за кордоном будемо говорити, що у нас є гідні області, де можна дуже швидко вийти на ринок», - запевнив бізнесмен.

На території заводу тривають ремонті роботи. Підприємство розширюватиме свої площі до 15 тисяч квадратних метрів.

Нагадаємо, що перше обладнання привезли у вересні.

Роман Романов та Валерій Коровій

 

 

Вінниця.info, фото - Вероніка Малюта

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: підприємство 
Матеріали по темі