Місто

Ремонт доріг, дезінфекція колодязів та відновлення дорожніх розміток – які роботи з благоустрою виконують у Вінниці

24 квітня 2020, 13:55

У Вінниці продовжують ремонт доріг, будівництво підземних контейнерних майданчиків. Проводять дезінфекцію колодязів, громадських місць, вулиць, під’їздів житлових будинків, ліфтів. Також роботи тривають по відновленню дорожньої розмітки, очистці та ремонті колодязів, ремонту покрівель будинків.

Про це під час брифінгу 24 квітня розповів міський голова Сергій Моргунов.

«З приходом весни ми не зупиняємося з точки зору комунального господарства. Ми продовжуємо поточний ремонт доріг. На сьогоднішній день оновлено 42 вулиці – більше 5 тисяч квадратних метрів: вул. Пирогова, Салтикова-Щедріна, Ботанічна, Шептицького, Зулінського, Липовецька.

Ремонтуємо вулиці у приватному секторі на умовах співфінансування. Завершити капітальний ремонт вулиці Войцехівського, заасфальтовано майже 2 тис. кв м. Зараз роботи тривають на вул. Івана Огієнка. Продовжуємо будівництво дороги по вули Гонти – від вул. Київської до Батозької. На завершальній стадії будівництво двох підземних контейнерних майданчика – Шевченка і Бойка, біля 33-ї школи», – зазначив мер.

У Вінниці продовжують дезінфекцію вулиць, під’їздів житлових будинків. За словами мера, щоденно обробляється 200 кілометрів доріг, також 12 пішохідних зон – площі, алеї, зупинки громадського транспорту. За тиждень проведена дезінфекція 3056 під’їздів та кабін ліфтів багатоквартирних будинків.

В місті проводять очистку колодязів громадського користування. Вже відремонтували 19, очистили 28. Далі будуть проводити дезінфекцію у 614 міських колодязях. Роботи заплановані на кінець квітня-початок травня.

«Ми продовжуємо роботи з відновлення дорожньої розмітки. Також вже відремонтовано 6 дитячих майданчиків. Окрім того, розпочалась підготовка вже до наступного опалювального сезону. І йде реконструкція 3-х теплотрас (по вул. Київській, 600-річчя та Дмитра Майбороди)», – каже Сергій Моргунов.

Вінниця.info, фото з сайту ВМР

Теги: благоустрій ремонт доріг колодязь дезінфекція 
Матеріали по темі