Суспільство

Ремонт дороги біля Вінниці: асфальт стелять висотою 20 сантиметрів. Фото

21 травня 2018, 09:42

 Поблизу Вінниці триває ремонт траси міжнародного значення М-12. Наразі проїжджу частину оновлюють на ділянці між обласним центром та Писарівкою. В сторону Немирова простелили вже кілька кілометрів на одній стороні проїжджої частини.

У Службі автомобільних доріг Вінниччини Вiнниця.info розповіли, що ремонтують частину дороги, яка увійде до транспортного коридору «Go Highway».

«Спершу проводять фрезерування – знімають старе покриття. Потім регенерація – укріплення основи, що сягає 18 сантиметрів висоти. Далі – два вирівнюючи шари і міцний верхній шар», - пояснює прес-секретар Служби Ніка Чернега.

Загалом поточний середній ремонт виконають на ділянці, довжиною близько 20 кілометрів.

Відомо, що проект з будівництва транспортного коридору реалізується зa кредитні кошти Світового банку. В 2018 році від Вінниці до Хмельницького буде сформовано якісний маршрут. В результаті, жителі Вінниці отримaють можливість якісного дорожнього сполучення не тільки із Хмельницьким, aле й до Тернополя, Львовa тa до кордону із Європейськими крaїнaми.

Нагадаємо, торік роботи проводилися біля сіл Ксаверівка та Лукашівка. Там повністю оновили дорожнє покриття, облаштували виїзди з прилеглих вулиць та в межах населених пунктів встановили вуличне освітлення.

Варто відмітити, що інтенсивність руху на автомобільній дорозі М-12 складає 10-12 тис. транспортних засобів на добу. В період пікових навантажень - 14-16 тисяч.

Про ремонти доріг у Вінницькій області можна прочитати в інтерв’ю з Ігорем Корольчуком.

Вiнниця.info

Теги: дорога 
Матеріали по темі