Економіка

Ремонт дороги, що входить до Go Highway триває. На трьох ділянках у Вінницькій області ввели реверсний рух. Фото

28 серпня 2018, 09:57

 У Вінницькій області триває ремонт дороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка, яка є частиною міжнародного транспортного коридору Go Highway. Протяжність траси на Вінниччині, яку запланували відремонтувати – 185 кілометрів. Станом на 28 серпня роботи тривають на чотирьох ділянках: перед с. Вороновиця, за містом Немирів, за Гайсином (до межі з Черкаською областю) та біля с. Садове в Літинському районі. На трьох ділянках, окрім дороги біля Вороновиці, дорожники організували для транспорту реверсний рух.

На в’їзді та виїзді з доріг, де проводять роботи, встановлені попереджувальні дорожні знаки та світлофорні об’єкти, за допомогою, яких регулюють рух транспорту.

Інтенсивність руху на трасі М-12 в середньому 10 автомобілів на хвилину, і близько 600 авто за годину.

 

 

 

 

 

 

Як тривають ремонтні роботи, в травні перевіряв Прем’єр міністр В. Гройсман та керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак.

Нагадаємо, минулого року відремонтували ділянку дороги М-12 від Вінниці до с. Лукашівка. Цьогоріч продовжили роботи до межі з Хмельницькою областю та в південному напрямку.

Вiнниця.info

Теги: дороги ремонт Вінницька область 
Матеріали по темі