Суспільство

Ремонт дитсадочка в Хмільнику. Місцева влада дистанціювалась від проблемних питань?

22 вересня 2020, 11:09

Голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов 20 вересня під час робочої поїздки Хмільник проінспектував хід реконструкції дитячого садочка №1 «Пролісок». Питання, які підіймали ще 7 липня, так і залишились не вирішеними – підрядник не поставив якісний утеплювач, який був «прописаний» в документах, а місцева влада «залишила на папері» проект на пожежну безпеку та оповіщення.

Про реконструкцію ДНЗ «Пролісок» Сергій Борзов написав на своїй сторінці в «Фейсбук».

«Проектом передбачено використанням енергозберігаючих технологій із утепленням фасаду та горищного перекриття.

Однією із проблем функціонування закладу є велика енергозатратність його утримання. Взимку батьки неодноразово нарікали на холод у садочку – діти часто хворіють.

Сьогодні фактично виконано утеплення 60% зовнішніх стін. Однак, роботи з утеплення цоколя будівлі взагалі не розпочинались. Підрядник на власний розсуд прийняв рішення щодо заміни утеплюючого матеріалу, який значно дешевший і має значно гірші технічні показники, ніж той, який закладено до проектної документації.

На неодноразові зауваження з боку замовника, автора проекту та представників моніторингової групи Вінницької ОДА, підрядником так і не було замінено неякісні матеріали.

Прикро, що й після звернення до мера міста Хмільника, ситуація з неякісними матеріалами жодним чином не вирішилась.

Не раз облдержадміністрація зверталась до замовника аби було розроблено проектну документацію на заміну даху, пожежну безпеку та оповіщення. На жаль, проект на пожежну безпеку та оповіщення так і залишився на папері. Місцева влада не змогла вирішити питання щодо фінансування по реалізації даного проекту.

Проект на заміну даху досі проходить процедуру відкритих закупівель, яка була оголошена ще 16 липня 2020 року.

15 жовтня – термін завершення реконструкції. Підрядник взяв на себе зобов’язання закінчити усі роботи», - зазначено в дописі.

Вінниця.info, фото з сторінки Сергія Борзова

Теги: дитсадок Хмільник реконструкція 
Матеріали по темі