Місто

Ремонт Київського мосту наближається до фіналу. Що зробили майже за півтора роки. Фоторепортаж

26 липня 2018, 16:37

 В березні минулого року у Вінниці приступили до масштабної реконструкції мостової споруди по вул. Чорновола, який збудували в 60-х роках минулого століття. Станом на 26 липня роботи виконано на 80%.

За роки незалежності в місті це перша і поки що єдина переправа через Південний Буг, яку взялись капітально ремонтувати. Вінничани відчувають незручності у зв’язку з періодичним закриттям руху транспорту через Київський міст, але реконструкція на завершальному етапі.

За рік і п’ять місяців підрядники укріпили конструкції 16-ти арок і відновили опори та балки, які тримають міст. Заїзди до мосту укріпили монолітними плитами, а на поверхні перенесли комунікації, які були облаштовані всупереч сучасним вимогам будівельних норм. Після реконструкції пішохідна зона стане ширшою.

«Під мостом ще проводяться ремонтні роботи. Потрібно відновити балки, діафрагми і пофарбувати арки. Зверху прокладена монолітна плита проїжджої частини. Зараз робітники починають облаштовувати другу частину тротуару, армують, затягують лотки для кабелів зв’язку. Освітлення буде встановлено.

З лівої частини (ред. якщо дивитися зі сторони вули Київської) є вже тротуар, освітлення, тільки не має поручнів і верхнього захисного шару покриття тротуарів.

Після того, як ми завершимо роботи по обох тротуарах буде повністю перекритий міст на кілька днів, аби покласти гідроізоляцію та заасфальтувати проїжджу частину.

До 24 серпня рух транспорту плануємо повністю відновити. Але паралельно ще займатимемося фарбуванням, встановленням поручнів і іншими деталями», - каже журналісту Вiнниця.info виконроб «МСУ-2» Олег Горецький.

Щоденно на будівельному майданчику працює 37 людей.

Київський міст 26 липня 2018 року

 

  

 

Київський міст на початку реконструкції, травень 2017 року

   

  

 Київський міст до ремонту, вересень 2016 року

   

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ремонт Вінниця транспорт рух київський міст 
Матеріали по темі