Місто

Ремонт перехрестя на в’їзді до Академічного перенесли на наступні роки через коронавірус

2 липня 2020, 16:16

Жителі мікрорайону «Академічний» просили внести зміни в організацію дорожнього руху на перехресті вул. Андрія Шептицького – Сабарівського шосе або встановити світлофор, щоб зменшити затори на виїзді з нового мікрорайону. За кілька днів зібрали підписи під петицією.

В міській раді дали відповідь на електронне звернення. Зазначають, що ремонт перехрестя планували проводити в 2020 році, але роботи відклали на наступні роки через економію бюджету у зв’язку з COVID-19.

«Роботи по капітальному ремонту дорожнього покриття по Сабарівському шосе з влаштуванням світлофорного об’єкту на перехресті з вул. Андрія Шептицького планувались виконати протягом поточного року.

На жаль, враховуючи складну ситуацію в країні щодо запобігання поширенню короновірусної хвороби COVID-19 та вжиття заходів економії бюджетних коштів, суттєво обмежено видатки з бюджету Вінницької міської об’єднаної територіальної громади на поточний рік.

Питання щодо ремонту дорожнього покриття по Сабарівському шосе та будівництва світлофорного об’єкту на вказаному перехресті буде розглядатись протягом наступних років при наявності відповідного фінансування», - зазначено у відповіді.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: петиція академічний Сабарівське шосе 
Матеріали по темі