Місто

Ремонт Сабарівського шосе: будівельники готують до асфальтування вже другу ділянку дороги

14 травня 2021, 10:16

У Вінниці триває капітальний ремонт Сабарівського шосе. Оновлюють більше 1,5 кілометрів дороги. Вже постелили майже кілометр чорнового шару. Тривають роботи з підготовки наступної ділянки під асфальтування.

Сабарівське шосе веде до важливих об'єктів інфраструктури: Сабарівської ГЕС, муніципального автопарку, а також місцевого клубу та дитячого садка. По цій дорозі курсує громадський транспорт. Тому дуже важливо створити безпечні та комфортні умови для всіх учасників руху: водіїв, пішоходів та велосипедистів.

Про це йдеться на сайті Вінницькій міської ради.

«Роботи стартували на початку весни. Тут вже влаштовано чорновий шар на ділянці довжиною майже один кілометр. Продовжують також влаштовувати зливову каналізацію, мережі водопостачання, встановлювати бордюри», – каже в.о. директора департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк.

Загалом у рамках капремонту Сабарівського шосе заплановано оновити більше 1,5 км дороги за комплексним підходом. Тут перебачено ремонт проїзної частини з її частковим розширенням, оновлення тротуарів, влаштування велодоріжки. Також у планах –заміна опор вуличного освітлення, заміна світильників на світлодіодні.

Також у рамках капремонту встановлять павільйони на зупинках громадського транспорту, будуть освітлені пішохідні переходи. Крім того, планують монтаж камер відеоспостереження, заміну мереж водопостачання, влаштування дощової каналізації.

Після того, як будуть завершені роботи, в одну лінію будуть з'єднані вже відремонтовані вулиці – Пирогова-Сабарівське шосе-Черняховського та Гніванське шосе.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото ВМР

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Сабарівське шосе ремонт дорога 
Матеріали по темі