Новини компаній

Репетитор ділиться секретами: як підготуватись до ЗНО з англійської мови вчасно та якісно? Як батьки можуть допомогти власній дитині?

4 грудня 2020, 12:37

Зовнішнє незалежне оцінювання – надзвичайно важливий етап у житті випускників. Завдання тесту з англійської розраховані на рівні В1-В2 та є доволі складними. Англійська – найпоширеніша мова міжнаціональної комунікації у найрізноманітніших сферах. Сертифікат ЗНО з цієї іноземної мови вимагають для вступу на більшість спеціальностей та напрямів підготовки. Хороший бал – це запорука успішного вступу, можливість вибрати омріяний престижний вуз.

Наразі конкурс серед користувачів мови доволі великий. Тому, обравши професію, важливо заздалегідь обговорити з дітьми умови підготовки до іспиту. Насамперед батькам необхідно адекватно оцінити рівень знань своєї дитини. Екзамен вимагає гарної лексико-граматичної підготовки, володіння широким словниковим запасом. Тож у будь-якому разі краще проконсультуватися з досвідченим приватним педагогом.

Репетитор англійської мови у м. Вінниця допоможе дитині освоїти складні теми, встановити правильний графік підготовки та значно скоротити час. Чим раніше звернетесь по допомогу викладача, тим кращий результат отримає абітурієнт.

З якими проблемами може зіткнутися старшокласник, готуючись до ЗНО?

Протягом шкільного навчання дитина зіштовхується з безліччю викликів, породжених застарілими методами викладання та іншими недоліками. Зокрема, надто велика кількість дітей у класі – суттєва перешкода при вивченні іноземної мови. Адже у всіх дітей різні рівні попередньої підготовки, інтелектуальні здібності, темперамент і цілеспрямованість. Так, аби вивчити тему «Часи» одній дитині знадобиться півроку та декілька основних рекомендацій, а іншій – не вистачить і кількох років та сумлінної практики.

У процесі підготовки до тестування з англійської виділяють певні типи завдань (запитання з вибором однієї чи декількох правильних відповідей, визначення правильності чи неправильності твердження, заповнення пропусків у тексті та встановлення відповідностей), навички виконання яких потрібно постійно тренувати. Важливо пам’ятати, що репетитори з англійської мови можуть давати підказки та контролювати їх виконання. Однак лише багаторазове повторення вправ та вдумлива робота над помилками дають максимальний результат.

Уроки з приватним викладачем – це хороше страхування від провалу, але учневі треба ще й займатися самостійно. На загал школярі зіштовхуються з наступними перешкодами під час самостійної підготовки:

 • відсутність бази елементарних умінь та навичок;
 • тотальне незнання слів, володіння лексикою на рівні початкової школи;
 • невміння конструювати речення та зв’язне висловлювання;
 • нездатність розпізнавати знайомі слова та конструкції у текстах;
 • невміння застосовувати граматичні правила і правильно писати слова

У чому переваги навчання з репетитором? Які етапи має включати підготовчий процес?

Зазвичай ґрунтовна підготовка до ЗНО триває 1,5-2 роки. Проте часові затрати дуже індивідуальні та залежать від рівня попередніх знань. У будь-якому разі репетитор з англійської у м. Вінниця допоможе підготуватися вдвічі швидше та без зайвих переживань.

Розпочинати підготовку варто зі знайомства з офіційною програмою ЗНО, яка містить вимоги щодо вмінь та навичок. Наступний крок – опрацювання типових тестових завдань. Це необхідно зробити з метою визначення прогалин у знаннях. Далі – скласти чітку програму підготовки, визначивши послідовність тем та навантаження. Під час навчання важливо періодично перевіряти свій прогрес.

Індивідуальні заняття з професійним педагогом проходять у сприятливій комфортній атмосфері. Це змога отримувати відповіді на всі запитання «тут і зараз». Викладач не лише допомагає знаходити помилки, а й ґрунтовно пояснює незрозумілий матеріал, наводить чіткі приклади. Таке навчання сприяє максимальному розкриттю потенціалу учня та розвиває життєво практичні навички. Список переваг роботи з репетитором перед самостійною підготовкою також включає:

 • контрольовану педагогом систематичність та послідовність;
 • методично орієнтовані уроки;
 • всебічне охоплення 4-х мовних компетенцій – аудіювання, читання, говоріння, письма;
 • врахування усіх вимог Міносвіти щодо якості знань;
 • використання якісних навчальних джерел

Англійська з репетитором – безпрограшний варіант для ЗНО

Обов’язково поговоріть з дитиною про незалежне оцінювання – принаймні за рік до екзамену. А краще – за 1,5-2 роки. Не упустіть свій шанс підготуватися ретельно, швидко і всебічно. У випадку з іноземною мовою прогалини в англомовних навичках усе одно будуть. Тож не втрачайте час – зверніться до професійного педагога. Репетитори у м. Вінниця – фахівці з широким спектром послуг та різними методичними підходами.

Щоб знайти «свого» репетитора, зверніться за допомогою до сайту «Букі». Цей практичний та зручний у користуванні ресурс дозволяє знайти викладача за наступними критеріями:

 • професійні дані про педагога – освіта, досвід, місця роботи, підвищення кваліфікації;
 • загальний рейтинг анкети репетитора;
 • відгуки клієнтів;
 • місце проведення занять;
 • вартість уроку;
 • специфіка проведення занять;
 • рівні підготовки

Статтю підготувала учитель та репетитор англійської Наталія К.

Анкети репетиторів з відгуками та рейтингом: https://buki.com.ua/

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ЗНО репетитор англійська мова 
Матеріали по темі