Економіка

Ревізія лікарні на Вінниччині: виявили порушень на 300 тисяч

14 вересня 2017, 12:06

 Фахівці провели ревізію фінансово-господарської діяльності Хмільницької обласної фізіотерапевтичної лікарні за період її діяльності з 1 січня 2014 по 30 червня 2017. За результатами контрольного заходу встановлено порушень, що призвели до втрат, на суму понад 300 тис. грн.

Про це повідомляє Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області.

«Як з’ясувалося під час ревізії, за наявності джерел покриття (надходження від наданих платних послуг) протягом І півріччя 2017 року медичний заклад коштами із загального фонду покрив видатки спеціального фонду (оплата праці, комунальні послуги), що спричинило незаконні витрати понад 260 тис. грн.

Серед інших виявлених порушень: зайва виплата заробітної плати працівникам закладу, оплата будівельних робіт за завищеною вартістю, зайве списання паливно-мастильних матеріалів. Це призвело до втрат ресурсів лікарні на понад 35 тис. грн.

Завдяки заходам, ужитим під час ревізії, усунуто порушень на понад 130 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань на 5 посадових осіб лікарні складено протоколи про адміністративне правопорушення», - зазначає прес-служба.

Матеріали ревізії передано до Управління захисту економіки у Вінницькій області та Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: лікарня 
Матеріали по темі