Суспільство

Ревнива Флора з Вінниці мало не побила свого чоловіка на проекті «Міняю жінку»

26 жовтня 2017, 12:26

 Родина з Вінниці взяла участь в проекті «1+1» «Міняю жінку». У Флори та Клера троє дітей, чоловік приїхав до України з Анголи. В родині всі обов’язки взяла на себе дружина. 31-річна жінка і гроші заробляє, і за дітьми доглядає. Її чоловік Клера – іноземець, який стверджує, що в Україні неможливо знайти роботу. Його позицію щодо неможливості працевлаштування жінка підтримує, мовляв іноземцю важко знайти роботу, він же з вищою освітою не буде стояти на базарі. Сама Флора – приватний підприємець, має бізнес з оптикою.

В рамках проекту, Флора поїхала з Вінниці до Хмельницького в родину Світлани та Олександра. Вони власники невеликого сімейного бізнесу. 34-річна Світлана має невелике кафе на гуртовому ринку в Хмельницькому, чоловік їй допомагає з роботою. В родині є двоє дітей віком 17 та 10-ріків. Старша донька Олександра від попереднього шлюбу живе окремо.

Як Світлана працевлаштовувала Клера і як зустріч двох пар в Меджибожі мало не стала кінцем проекту через ревнощі Флори, дивіться в сюжеті:

Вінниця.info, за матеріалами «1+1» «Міняю жінку».

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: проект фільм 
Матеріали по темі