Культура

Режисер назвав дату прем’єри фільму «Тримай біля серця», який знімали у Вінниці

24 вересня 2017, 11:12

 Через три тижні у Вінниці презентують фільм українського режисера Валерія Шалиги, сцени якого знімали безпосередньо в обласному центрі. Стрічка отримала назву «Тримай біля серця».

Про це Вінниця.info розповів Валерій Шалига.

«12 жовтня буде прем'єра, потрапити на яку можна за запрошеннями. А з 13 жовтня – в кінотеатрах. Незабаром розпочнеться промокомпанія», - зазначив митець.

Перша частина фільму про життя родини головного героя, друга – гострі сюжети про війну. Стрічка «Тримай біля серця» - це історія української родини та вплив війни на їх стосунки. Герой фільму вінничанин, колишній офіцер, одружений, має доньку. Його дружина – Надія має власний бізнес. Вони почали віддалятись один від одного, кожен займався своєю справою. З початком війни на Сході країни головний герой йде добровольцем в АТО, після цього їх родина починає змінюватись, відроджуються почуття та змінюються цінності…

Головні ролі в фільмі зіграли актори київських театрів – Лілія Нагорна та Ігор Волков. Також у фільмі знімаються вінницькі актори – Анатолій Вольський, Таїсія Славінська, в ролях другого плану та статистами стали справжні бійці – учасники АТО, бійці Нацгвардії. Загалом акторський склад налічував понад 60 чоловік.

Нагадаємо, що зйомки розпочалися 22 липня 2016-го. У стрічці можна буде побачити різні локації з Вінниці – проспект Космонавтів, Майдан Незалежності, територія військової частини Нацгвардії 3008, військовий полігон в Калинівці.

Вінниця.info 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: фільм 
Матеріали по темі