Влада

Резніков назвав трьох кандидатів на посади заступників міністра оборони

14 лютого 2023, 11:22

Міністр оборони України Олексій Резніков подав кандидатів на посади заступників міністра оборони.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Я запросив до команди нових людей. Відповідно до процедури, кандидатів на посади подав на погодження Президенту України, після цього має відбутись затвердження Урядом», - зазначив Олексій Резніков.

На посаду першого заступника міністра подано кандидатуру Героя України, генерал-лейтенанта Олександра Павлюка.

«Генерал Павлюк досконало знає проблематику сучасної війни та потреби нашої армії, має необхідні лідерські та управлінські якості. Буде ще більше синергії у взаємодії з Генеральним штабом», - прокоментував міністр.

Заступник по цифрі - Віталій Дейнега.

«Сучасна війна потребує нових підходів. Сектор цифрового розвитку є одним з напрямків, де Україна здатна на прорив і може створювати нові стандарти для світу. Потрібен свіжий погляд, широкий кругозір та здатність інтегрувати можливості держави, бізнесу та громадського сектору.

Запросив на посаду заступника міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації відомого волонтера з бекграундом у сфері ІТ, а останнім часом журналіста-документаліста Віталія Дейнегу», - повідомив Резніков.

На посаду заступника міністра з питань європейської інтеграції міністр запросив відомого медійника Андрія Шевченка, який одночасно має успішний досвід роботи у Парламенті, а також на посаді посла України у Канаді.

Також він повідомив про тих, хто обіймав посади заступників.

«Перший заступник міністра оборони генерал-полковник Іван Руснак та заступник міністра оборони з питань цифрового розвитку Олег Гайдук. Вони залишаються у команді Міністерства і будуть залучені до роботи в якості радників міністра.

Я вдячний Івану Степановичу і Олегу Васильовичу за роботу у найскладніші дні. У якості радників вони сконцентруються на низці пріоритетних проєктів, які вимагають повного залучення їхьої експертизи та компетенцій.

Власне, це не останні кроки з перезавантаження Міноборони.

Чергові зміни для посилення команди будуть представлені за кілька днів», - зазначив Олексій Резніков.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: міністерство оборони 
Матеріали по темі