Культура

Різдвяні колядки від військового оркестру у Вінниці. Фото і відео

7 січня 2022, 15:47

У Вінниці, 6 січня, о 14:00 оркестр військової частини 3008 національної гвардії України традиційно привітав вінничан зі святами різдвяними колядками. Грали нацгвардійці в одному із торгівельних центрів, що знаходиться на центральній вулиці міста.

Військові музиканти зіграли 4 різдвяні композиції: «Last Christmas», «Let it Snow», українську колядку «Добрий вечір тобі, пане господарю» та пісню нашого земляка, українського композитора Миколи Леонтовича - «Щедрик».

Композиції виконували 13 музикантів і солістка оркестру.

Навколо оркестру ще до початку цього невеличкого концерту стало людно. Містяни збиралися навколо, щоб послухати різдвяну пісню у виконанні нацгвардійців. Деякі вінничани підспівували, а також фотографували та знімали на відео.

«Ми випадково натрапили на концерт. Просто спонтанно зайшли в магазин і опинилися у різдвяній атмосфері. Я отримала велике задоволення. Найбільше мені сподобалась остання колядка – «Щедрик». Прийшли щоб розвіятися в магазин і отримали такі позитивні емоції», - розповідає Анна Вітюк.

За виконанням колядок захопливо спостерігали навіть цілою сім’єю. Олександр, Оксана, син Марк та їх племінник Ілля поділилися враженнями від виступу. Марк продовжував танцювати на руках, тож, певне, також отримав задоволення.

«Жива музика – це круто. Мені усе сподобалось. Хоча мабуть перша традиційна українська колядка сподобалась найбільше», - говорить Олександр.

«Виступ викликав самі теплі емоції. Ми коли зайшли в магазин і побачили що вони готуються до гри, ми вже чекали поряд коли почнеться. Для мене найприємнішим був «Щедрик»», - каже Оксана.

«Мені також сподобався «Щедрик». Гарно грали і співали», - каже Ілля.


Більше фото дивіться в слайдері.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: військові колядки Щедрик Вінниця 
Матеріали по темі