Суспільство

Родичі жертв «Скнилова»: призначення Онищенка – «ганьба для України»

13 серпня 2010, 11:15

Потерпілі обурені призначенням Онищенка на нову посаду, і досі вважають його причетним до страшної трагедії, яка 2002-го року забрала життя 77 осіб.

Передає "Німецька хвиля".

У коментарі Deutsche Welle голова громадської організації „Скнилівська трагедія” Стефан Козак заявив, що спочатку таке повідомлення викликало у багатьох родичів жертв страшної трагедії шоковий стан і бажання вдатися до акцій протесту. Але всі розуміють, що укази президента не мають зворотної дії, а тому акції батьків, які втратили своїх дітей нічого не дадуть, пояснив Козак.

Лист до президента – чи не єдина опція

Єдине що залишилось для потерпілих – це написати звернення до президента, у якому вони могли би висловити своє обурення і пояснити позицію, каже голова організації. Хоча, призначаючи Онищенка, президент добре знав про минулі судові процеси за його участю і решти генералів-фігурантів справи трагічного авіашоу, запевнив Козак. Тому, таке призначення інакше як „ганьбою для України та міністерства оборони і неповагу до згорьованих батьків” громадська організація назвати не може. Нагадаємо,  що генерала-лейтенанта Сергія Онищенка і ще трьох генералів було виправдано 2008-го року колегією суддів Військового апеляційного суду Центрального регіону. Справа чотирьох генералів була в окремому проваджені. Нині відбуває покарання лише один член екіпажу - Володимир Топонар.

Нагадаємо, згідно указу Президента України № 814/2010 командувачем Повітряних Сил Збройних Сил України призначений генерал-лейтенанта Сергій Онищенко.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі