Суспільство

Родини військових просять Порошенка і Савченко «знайти» будинок у Вінниці, на який Уряд виділив кілька мільйонів

8 червня 2016, 14:05

 В травні 2016-го року Уряд виділив 2 мільйони гривень на продовження будівництва багатоквартирного будинку по вул. Стрілецька, 23 (колишня Червоноармійська) у Вінниці для військовослужбовців Збройних Сил України. Але на місці будівництва 81-квартирного житлового – пустир, і не видно початку будівельних робіт. Родини військовослужбовців Вінницького гарнізону ВПС, чиї чоловіки є учасниками бойових в АТО, звернулись з листами до народних депутатів Олексія Порошенка та Надії Савченко.

Про це редакції Вінниця.інфо розповіла дружина військовослужбовця Олеся Тютюнник.

«У нас на квартирному обліку на першочергове забезпечення житлом стоїть більше чотирьох сотень родин військовослужбовців. Лише трьом родинам в 2015 році було виділено житло, і то це службові квартири, які дозволили приватизувати. Ми звертались до департаменту капітального будівництва МО, там нам повідомили, що у Вінниці будують будинок для військовослужбовців, на який були передбачені кошти в 2015 і 2016-х роках. Але за вказаною адресою знаходиться пустир», - говорить пані Олеся.

Родини військовослужбовців з листами звернулись до народних депутатів Надії Савченко та Олексія Порошенка з проханням з’ясувати, чи виділялись насправді кошти, як звітує Міністерство оборони. Якщо так, то як їх витратили, і коли зведуть будинок, на який два роки виділяються гроші з бюджету.

«Просимо депутатів, щоб розібрались, яка загальна сума виділена, як розподілили ці кошти і коли будуватимуть», - говорить Олеся Тютюнник.

Нагадаємо, в розпорядженні Кабінету Міністрів № 352-р від11. 05. 2016 вказано, що на 2016 рік передбачено 2 мільйони гривень на будівництво 81-квартирного житлового будинку у м. Вінниця по вул. Червоноармійська, 23, який заплановано ввести в експлуатацію у 2016 році.

Фото надані родинами військових: місце, де повинні зводити 81-квартирний будинок

 

 

 

ВИННИЦА.info

Теги: військові житло 
Матеріали по темі