Економіка

Родини загиблих учасників війни на Донбасі отримають доплати до пенсій

4 серпня 2020, 09:36

Родини загиблих військовослужбовців, які брали участь в АТО/ООС, отримають державну допомогу до пенсії. Таке рішення ухвалили на позачерговому засіданні Уряду. Допомога виплачуватиметься тим родинам, які втратили годувальника і розмір пенсії яких не досягає 7800 гривень. Це буде постійна, а не разова виплата.

Про це у Фейсбук повідомила заступниця голови Вінницької ОДА Наталя Заболотна.

«Сьогодні на позачерговому засіданні Уряду за ініціативи Президента України прийняте рішення щодо встановлення доплат до пенсій родинам військовослужбовців, загиблих під час участі в АТО/ООС, про що поінформувало Міністерство соціальної політики України. Головне управління ПФУ у Вінницькій області негайно розпочало аналіз пенсійних справ членів родин військовослужбовців загиблих у АТО /ООС для того щоб вже в серпні забезпечити нарахування державної адресної допомоги.

Допомога виплачуватиметься членам родини, які втратили годувальника і розмір пенсії яких не досягає 7800 гривень. Доплата буде як різниця між існуючим розміром і 7800. Точну суму буде відомо після перерахунку, бо власний розмір у кожного свій», – пише Наталя Заболотна.

Додає, у разі того, якщо пенсія призначається на двох і більше членів сімей, адресна допомога до пенсії встановлюється у сумі, що не досягає до 6100 гривень на кожного із зазначених членів сім’ї у межах максимального розміру пенсії.

На сьогодні у Вінницькій області сім’ям 240 загиблих (померлих) під час проведення антитерористичної операції військовослужбовців встановлений статус «Члена сім’ї загиблого» та видано 406 посвідчень і 86 довідок неповнолітнім дітям про право на пільги, які надаються відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: доплата пенсія родина учасника АТО/ООС 
Матеріали по темі