Культура

Рок і український реп. Сергій Жадан, Alyona Alyona та «Вагоновожатые» закрили Air ГогольFest у Вінниці. Фото і відео

20 жовтня 2019, 23:13

20 жовтня у Вінниці завершився Air ГогольFest. Три українські гурти поставили яскравий знак оклику в програмі фестивалю. Сьогодні ввечері на головній сцені виступали: «Лінія Маннергейма» із Сергієм Жаданом, Alyona Alyona та «Вагоновожатые». Ангар «розривався» від драйвового року і українського репу.

Першими на сцені «запалювали» хлопці з «Лінії Маннергейма». Харків’яни з фронтменом, письменником Сергієм Жаданом не дозволяли нікому стояти на місці. Спілкувалися з публікою і разом «кайфували» від гучного року.

Гурт працює з електронним і гітарним звучанням. Експериментальний саунд поєднують із глибокими текстовими наповненням. Свій жанр учасники з любов'ю називають «Християнський гіп-гоп».

Мабуть, у неділю найочікуванішою гостею Air ГогольFest стала Alyona Alyona, принаймні, саме під час її виступу ангар зібрав найбільше глядачів. Танцювали, напам’ять читали тексти всіх пісень і «качали». Публіка не хотіла відпускати баришівську «пушку», тому співачку двічі викликали «на біс».

Alyona Alyona – українська реп-виконавиця, яка вже встигла завоювати серця мільйонів. Її називають новою «надією» вітчизняного хіп-хопу та «мамкою» українського репу. Її текстам притаманна глибина та соціальна гострота. Alyona Alyona підіймає важливі соціальні теми, близькі багатьом з нас. Самоучка-реперка створює якісний український реп високої проби.

Завершальні акорди пролунали від гурту «Вагоновожатые». Музиканти зібрали чимало своїх прихильників на Air ГогольFest. В ангарі танцювали під драйвові ритми ураїно- та російськомовного року.

Гурт «Вагоновожатые» – це творча лабораторія трьох музикантів: Антона Слєпакова, Валентина Панюти та Станіслава Іващенка. За плечима у кожного унікальний музичний досвід. У 2013 музиканти об’єднались, щоб стати самобутніми та енергійними представниками української альтернативної сцени. У спільній творчій лабораторії вже створили три міні-альбоми. Вони руйнують кордони між музичними жанрами і заряджають публіку на найкращих фестивальних майданчиках країни.


Сьогодні на фестивалі також працювали мистецькі локації, в приміщення заводу ще залишилися інсталяції, а на території – місце фаст-фуду, гарячого глінтвейну, кави і міцного алкоголю.

Нагадаємо, що 18 жовтня у Вінниці розпочався Air ГогольFest 2019. Як і минулого року, місцем проведення стали приміщення колишнього заводу «Кристал». Захід поєднав театральну, музичну та візуальну програми.

Фоторепортаж дивіться у слайдері.

Вінниця.info

Теги: фестиваль Air ГогольFes 
Матеріали по темі