Економіка

ROSHEN забезпечив своє виробництво та ще пів Вінниці безперебійним енергопостачанням. ФОТО

16 грудня 2010, 20:39

У Вінниці запрацювала нова безаварійна електропідстанція, побудована кондитерською корпорацією "ROSHEN" біля місця розташування нової кондитерської фабрики та молокозаводу в районі вулиці Тарногородського.

За словами інженерів компанії "Подільский енергоконсалтінг", що будували цю підстанцію, вона буде найпотужнішою серед тих, які коли-небудь будувались у Вінницькій області та в Україні.

сьогодні, 16 грудня, вранці підстанція запрацювала і почала живити діючу кондитерську фабрику на Старому місті. А в перспективі, до неї буде підключено ще нову кондитерську фабрику корпорації "ROSHEN", яка на даний час ще будується.

Встановлена потужність підстанції становить 50 мВА, Вартість - близько 50 мільйонів гривень.

За словами інженерів, тут використовуються сучасні технології, які значно підвищують енергонадійність не лише цієї підстанції, а й енергосистеми усього міста, адже вона входить до міського енергокільця. Відтак його робота стала надійнішою та більш стійкою до перепадів напруги.

Сама підстанція постачає електроенергію по першій категорії електронадійності - це найвища. Відтак можливість її відключення може бути лише при якійсь серйозній катастрофі. Підстанція була побудована за кошт корпорації "ROSHEN", але її керівництво запевняє – вона може обслуговувати й інші підприємства і не тільки.

- Будуючи цю підстанцію, ми ще інвестували чотири мільйони гривень на модернізацію енергосистеми "Вінницяобленерго", - каже голова спостережної ради компанії "ROSHEN" Петро Порошенко. – Фактично, це інвестиція в надійсність енергетичної системи міста. Також при бажанні, до неї можуть під’єднатися й інші підприємства. Які створюватимуться в цьому районі. Але загалом ми не робимо поділу на промислові і непромислові об’єкти. При потребі підстанція може живити і житлові будинки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі