Україна

Росія збудує військові комплекси біля українських кордонів

29 лютого 2016, 15:20

 Міністерство оборони Росії планує замінити 330 військових баз і складів на 24 перевалочно-логістичних комплекси, один з яких буде в окупованому Криму і ще 5 - поруч з українським кордоном.

Джерело видання в Міноборони пояснює рішення про створення комплексів бажанням «знизити витрати майже вдвічі - до 14,8 млрд. руб» і «розширити логістичні можливості для постачання армії».

Згідно з проектом будівництва виробничо-логістичних комплексів Міноборони РФ,поряд із Україною до 2017 має бути побудований комплекс у Севастополі, в 2016 році - в селищах Михайлівське, Койсуг, Краснофлотский, в Армавірі і Бутурліновка.

За словами джерел видання, командуванню Південного, Центрального і Східного військових округів доручено до 1 квітня розпочати вивільнення територій під будівництво ПЛК від матеріальних запасів і військової техніки.

 

А до 1 березня командуванню всіх флотів і округів потрібно переробити тактико-технічні завдання на будівництво комплексів з урахуванням характеристик техніки, яка буде там зберігатися.

Українська правда

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: війна 
Матеріали по темі