Суспільство

Росіяни зняли фільм про Вінницьку єпархію

29 липня 2010, 16:52

Наприкінці квітня Вінницьку єпархію відвідала знімальна група «Православної енциклопедії» на чолі з відомим московським священиком Олексієм Умінським, які зняли фільм про Вінницьку єпархію Української православної церкви Московського патріархату.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької єпархії.

У знятій стрічці розповідається про святині Вінницької єпархії, її минуле й сьогодення, про її віруючих людей – священиків і мирян, які моляться, трудяться, виховують підростаюче покоління, відроджують храми, долають наслідки розколу під благодатним покровом Православної Церкви.

«Православна Енциклопедія у Вінницькій єпархії. Ми починаємо її Іосафатовій долині. Вона названа так в пам’ять біблейської Іосафатової долини, з якої, за древнім переданням, повинен розпочатися Страшний суд. Це дивне місце скрізь заставлене хрестами. Традиція ставити тут хрести бере свій початок у 1923 році, коли пастуху Якову і пастушці Харитині явилася Божа Матір і сказала: "Христа славте - хрести ставте!" – цими словами розпочинає стрічку ведучий о. Олексій і далі знайомить глядачів із Вінниччиною та її духовними перлинами.

Бажаючі можуть подивись тут: ВІННИЦЬКА ЄПАРХІЯ.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі