Україна

Росіянку судили за державну зраду на користь України

29 січня 2015, 14:07

 Проти мешканки Смоленської області порушено кримінальну справу за фактом державної зради на користь України.

Світлана Давидова у квітні 2014 року звернулася в українське посольство, розповівши, що сусідня з її будинком військова частина спорожніла і солдати могли бути спрямовані в Донецьк. Зараз вона перебуває в СІЗО «Лефортово». Лефортовський районний суд обрав їй запобіжний захід у вигляді взяття під варту. Суд не став враховувати наявність у Світлани Давидової семи малолітніх дітей.

 За даними ФСБ, в квітні 2014 року Світлана Давидова помітила, що військова частина №48886, розташована по сусідству з її будинком, фактично спорожніла. У цій частині дислокується 82-я окрема радіотехнічна Червонопрапорна ордена Олександра Невського бригада ГРУ.

 «Потім вона поїхала в центр у справах і в маршрутці побачила одного з службовців цієї частини. Зрозуміти, що він звідти, було неважко: він на всю маршрутку по телефону про це розповідав»,- розповідає чоловік Анатолій Горлов.

Зокрема, в телефонній розмові чоловік говорив своєму співрозмовнику, що його з товаришами по службі «невеликими групами переправляють до Москви, обов'язково в цивільному, а звідти далі у відрядження». Світлана Давидова, активно цікавилася ситуацією на сході України, вирішила, що мова йде саме про відрядження в Донецьк.

 Повернувшись додому, вона розповіла про все чоловікові, а потім вирішила подзвонити в українське посольство в Москві. «Вона навіть собі записку написала про все це, її тепер підшили до справи. Світла зателефонувала українцям і сказала, що володіє такими даними і хоче запобігти можливі жертви»,- згадує чоловік заарештованої.

fakty.ictv

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: суд зрада війська 
Матеріали по темі