Суспільство

Росіяни представили український сік за свій на інтернаціональному ярмарку в Йорданії. Фото

21 травня 2022, 20:39

21 травня в Йорданії провели інтернаціональний ярмарок на міжнародному заході, який присвячений культурам різних країн світу. На Festival of City International, як і зазвичай, на подібних мироприємствах, кожна країна-учасник представляє атрибутику, яка розповідає про історію, або сьогодення їх народів. Та у місті Ірбід, росіяни перестаралися. У наметі свого представництва, виставили сік однієї з торгових марок України. Точніше, напій, який виробляється на Одещині. Це помітила українка, яка перебралася жити до йорданського міста з Вінниці.

«Ця ситуація мене неабияк здивувала. Бо і тут росіяни спробували українське представити, як своє. Якщо в українців демонстрували національні посуд, одяг та іншу атрибутику з нашим колоритом, то «братушки» ще встигли похизуватися черкеським медом. Помітила на столі ще й консервацію», -розповідає Вінниця.info Світлана, українка, яка нині живе в Йорданії.

Світлана також зауважила, під час виступу російського представництва, всі українці демонстративно полишили місце концерту.

А от так виглядав намет українського представництва.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: росія український сік ярмарка Йорданія 
Матеріали по темі