Суспільство

Роздали пів тисячі продуктових наборів: вінничанам з найбільш вразливих категорій почали видавати продовольчу допомогу

2 липня 2022, 11:08

У Вінниці почали видавати продовольчу допомогу людям з найбільш вразливих категорій. Вінничанам вже роздали перші пів тисячі продуктових наборів. Пакунки з найнеобхіднішим підготують для 11 тисяч містян.

Про це повідомили у Вінницькій міській раді.

Частину продуктів, які входять до набору, закупили в українських виробників у рамках Швейцарської гуманітарної місії. Інша частина – це продовольство з матеріального резерву Вінницької міської територіальної громади.

«Сформували продуктові набори для вінничан з найбільш вразливих категорій та вже розпочали видавати. Допомогу від громади сьогодні змогли отримати пів тисячі людей. Загалом набори передбачені ще для близько 11 тисяч вінничан, які наразі найбільше потребують підтримки», - говорить очільник Вінниці Сергій Моргунов.

Перелік категорій, яким передбачені продовольчі набори:

  • непрацюючі пенсіонери, розмір виплат яких не перевищує 2100 грн,
  • непрацюючі особи, які перебувають на обліку в управліннях соціального захисту населення Правобережне та Лівобережне департаменту соціальної політики і є одержувачами державної соціальної допомоги,
  • особи, які не мають права на пенсію, та особи з інвалідністю ІІ та ІІІ групи, розмір державної соціальної допомоги яких не перевищує 2100 грн.,
  • непрацюючим особам з інвалідністю з дитинства, які є одержувачами державної соціальної допомоги, особам з інвалідністю з дитинства ІІ та ІІІ групи в розмірі, що не перевищує 2100 грн.
  • Крім того, продуктові набори отримають особи, які здійснюють догляд за тяжкохворою дитиною, та є одержувачами допомоги відповідно до розділу V-Б Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», також непрацюючі особи, які досягли пенсійного віку, але не набули права на пенсію та люди, які опинились в складних життєвих обставинах.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: продовольча допомога пакунки з продуктами Вінниця 
Матеріали по темі