Суспільство

Роздрібна торгівля підакцизними товарами поповнила бюджет Вінниччини на 16 мільйонів гривень

17 травня 2021, 12:53

За квітень поточного року суб’єкти роздрібної торгівлі Вінниччини перерахували до бюджетів 14 млн 740 тис. грн. Розрахункову базу за торгівлю підакцизними товарами було перевиконано на 18 %.

Про це повідомляється на сайті Вінницької обласної адміністрації.

Понад 1 млн 883,6 тис. грн від ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами отримав місцевий бюджет. Ще 498 тис. грн надійшло до місцевої казни за ліцензування гуртової торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

За даними управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДПС у Вінницькій області, на території області та міста Вінниці діє наразі 7603 ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Зокрема, 625 з них були видані у квітні. Крім того, за несвоєчасну сплату чергового платежу призупинено дію 43 ліцензій. Дію 124 ліцензій анульовано.

ГУ ДПС у Вінницькій області постійно проводяться організаційні заходи, щодо недопущення порушень в сфері обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Зокрема, у квітні орієнтовна сума фінансових санкцій за порушення вимог Закону України від 19.12.1995 № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» склала 1 млн 189,3 тис. грн.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото ОДА

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: роздрібна торгівля Вінниччини 
Матеріали по темі