Суспільство

Розенко розповів у Вінниці, чому не варто чекати підвищення пенсій

17 квітня 2015, 15:20

 Українцям не варто розраховувати на збільшення пенсій. Причини – війна у державі, незаплановані витрати і недосконале пенсійне законодавство. Про це 17 квітня у Вінниці розповів міністр соціальної політики України Павло Розенко.

«Україна у стадії війни, люди в депресивному стані. Ми просто не маємо можливості підвищувати пенсії, адже на оборону країни витрачається рекордна сума – 90 мільярдів гривень. Звичайно, відіграють роль і проблеми в економіці, вона досі продовжує падати.

Бюджетом заплановано на виплати пенсій лише 80 мільярдів гривень. Цього достатньо лише для того, щоб вчасно робити виплати людям, а не збільшувати їх.

У нас є непередбачувані витрати – соціальне забезпечення переселенців. Держава виділила 4 мільярдів. Якщо умовно порахувати, то цих коштів вистачило б на збільшення пенсій кожному пенсіонеру на 50-70 гривень. Але ми мусимо подбати про незахищених громадян», - зазначив міністр.

Єдиним вирішення даної проблеми є реформування. Зовсім скоро до Верховної Ради зайде законопроект про зміни до пенсійного законодавства, який, за словами чиновника, допоможе перезавантажити застрарілу пенсійну систему.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: гроші міністр пенсії 
Матеріали по темі