Суспільство

Рожеві пелікани Сімона і Патрік живуть у вінничан на Кореї. Фото

20 січня 2020, 16:58

Двоє рожевих пеліканів мешкають у вінничан на вулиці Лесі Українки. Цього літа птахам виповниться два роки. Дівчинку звати Сімона, хлопчика – Патрік. Господарі – власники зоодворику, що у Центральному парку.

«Пташенят привезли із харківського зоопарку. Вони дійсно росли не по днях, а по часах. Спочатку могли на двадцять сантиметрів вирости всього за пару днів», - розповіла Вінниця.info вінничанка Наталя Чорна.

Пташенят годували спеціальними сумішами, дорослі ж птахи харчуються свіжою рибою різних сортів та курячим м’ясом. Протягом одного дня раціон пернатих складає до чотирьох кілограмів на двох. Саме меню впливає на зовнішній вигляд пеліканів. Наталя каже, їх підопічним всього вдосталь, про що свідчить рожеве забарвлення пір’я.

Птахи – зовсім не агресивні, відгукуються на клички та люблять, коли на них звертають увагу. Коли холодно – пелікани перебувають у приміщенні, як стає трохи тепліше – вільно прогулюються подвір’ям. У дворі для них облаштували штучне озеро, але сімейству більше подобаються водні процедури в душі.

«До нас на екскурсії приходять дітки з вінницьких шкіл. Спілкуються з тваринами. Я завжди кажу, що для пеліканів можна приносити курячі шийки. Дуже класно, коли діти можуть їх погодувати», - додає пані Наталя.

Пара пухнастих собак самоїдів – друзі пеліканів. Вони можуть разом відпочивати і гратися. Також песики не проти, коли пернаті роблять їм масаж своїми дзьобами. Хоча дзьоби у Сімони й Патріка великі, але їх стискання майже безболісне.

Сімона дуже любить свою господарку, тому старається не підпускати до неї чужих людей, також їй не подобається, коли до Наталі підходять інші підопічні зоодворику. Патрік – не такий ревнивий.

Нагадаємо, що вінницька мавпа-утікачка народила дитинча.

Вінниця.info

Теги: тварини зоодворик пелікани пятничани 
Матеріали по темі