Події

Розкаявся і просив суд суворо не карати: оштрафували вінничанина, який пропонував патрульному хабар

25 лютого 2020, 10:15

Чоловік, який запропонував патрульному 200 гривень хабаря, сплатить штраф 8500 тисяч гривень.

Про це повідомляє прес-служба Вінницького міського суду.

Під час судового розгляду встановлено, що в середині квітня 2019 року в ході патрулювання поліцейські зупинили водія, який здійснював маневри по вулиці Князів Коріатовичів, що у місті Вінниця без попереджувальних сигналів при початку руху та при змінні його напрямку. Щоб не відповідати перед законом, чоловік запропонував працівнику поліції грошові кошти в сумі 200 гривень.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчинені злочину визнав повністю, щиро розкаявся та просив суд суворо його не карати.

«При обрані виду та міри покарання обвинуваченому, суд прийняв до уваги характер та ступінь суспільної небезпеки вчиненого злочину, що відноситься до категорії злочинів середньої тяжкості, особу обвинуваченого, що вперше притягується до кримінальної відповідальності, позитивно характеризується, а також суд врахував його поважний вік, стан здоров’я, сімейні обставини, а саме те, що на його утриманні перебуває неповнолітня дитина.

За результатами повного та всебічного судового розгляду, суд призначив 54-річному чоловіку покарання у виді штрафу в розмірі 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян - 8500 тисяч гривень», - зазначають у прес-службі.

Нагадаємо, що у на Вінниччині водій запропонував поліцейському 400 доларів хабаря.

Вiнниця.info

Теги: хабар суд  
Матеріали по темі