Економіка

Розпочали капітальний ремонт дороги Гайсин-Теплик. Фото

10 липня 2020, 11:58

На Вінниччині розпочали капітальний ремонт дороги місцевого значення Гайсин-Теплик. Протяжність дороги – 10 кілометрів. Зараз дорожники проводять підготовчі роботи – розчищають узбіччя від чагарнику. Тут планують встановити 6 автобусних зупинок, біотуалети та автопавільйни.

Про це пише Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області.

Дорожники розпочали підготовчі роботи до капітального ремонту. Саме там розчищають узбіччя від чагарнику за межами населеного пункту.

Після цього робітники підрядної організації оновлять земляне полотно, укріплять узбіччя, влаштують асфальтобетонне покриття та тротуари. Крім того, встановлять 6 автобусних зупинок, біовбиральні (загального користування та для осіб з інвалідністю), відновлять автопавільйони.

По завершенню вищезазначених робіт нанесуть нову горизонтальну дорожню розмітку пластиком та встановлять дорожні знаки, бар’єрне та перильне огородження, сигнальні стовпчики.

Роботи на об’єкті виконує товариство з обмеженою відповідальністю «Ростдорстрой».

В результаті, Вінницька область матиме асфальтобетонну дорогу загального користування місцевого значення із якісним дорожнім покриттям та сучасними засобами організації безпеки руху. Строк виконання робіт встановлено згідно затвердженого графіка - листопад 2021 року.Нагадаємо, в Іванівській об’єднаній територіальній громаді, що в Калинівському районі, продовжують оновлювати дорогу з бруківки – асфальтують ділянку довжиною 620 метрів.

Також у Вінницькій області ремонтують два мости на міжнародній трасі.

У Немирівському районі ремонтують один з найдовших мостів, який проходить через Південний Буг.

Нагадаємо, у Шаргородському районі ремонтують міст через річку Мурафа.

Вінниця.info, фото СМАД

Теги: ремонт дороги 
Матеріали по темі