Місто

Розпочали реконструкцію трамвайних колій на перехресті Хмельницького шосе та вул. Воїнів-Інтернаціоналістів. Фото

9 серпня 2019, 09:43

У Вінниці розпочали реконструкцію трамвайних колій на перехресті Хмельницького шосе та вул. Воїнів-Інтернаціоналістів. Планують замінити 50 метрів шляху. Влаштують бетонну «подушку» та покладуть трамвайну плиту.

На два тижні обмежили рух трамваїв до Барського шосе №2, 4 та 5. Тимчасова кінцева зупинка – Олександра Музики.

Про це у Фейсбук повідомив міський голова Сергій Моргунов.

«Цей складний переїзд потребував модернізації. Планується замінити понад 50 метрів шляху з використанням безстикової технології.

Замість рейко-шпальної колії влаштують бетонну «подушку» та покладуть трамвайну плиту. Вагони на цьому відрізку йтимуть м’якше та з меншими вібраціями. Тож, транспорт буде менше зношуватись у процесі експлуатації. У ході реконструкції влаштують ще й зливово- дренажну каналізацію для відведення води.

Додатково на цій вулиці передбачено замінити рейки в класичних технологіях на двох ділянках кривих (протяжністю 50 м)», – йдеться в дописі міського голови.

У зв’язку з реконструкцією маршрут трамваїв №2, 4 та 5 з кінцевою зупинку «Барське шосе», перенесли до зупинки Олександра Музики. Обмежать рух на ділянці, де проводять капремонт, трамваї не курсуватимуть два тижні.

Вінниця.info, фото зі сторінки Сергія Моргунова

Теги: трамвайні колії ремонт Хмельницьке шосе 
Матеріали по темі