Місто

Розробили три нових екскурсії Вінницею. Про що вони і як замовити?

8 жовтня 2019, 10:50

Відвідувачі Школи вінницького гіда розробили три нових екскурсійних маршрути обласним центром. Вони отримали назви: «Вінниця містична», «Вінницькі жінки, плітки та дрібка любові» та «Winniza-Stadt».

Департаменту маркетингу і туризму Вінницької міської ради повідомив, як можна замовити цікаві прогулянки.

Тематична екскурсія «Вінниця містична»

Які легенди гуляють Вінницею? Які цікаві історії криються у її вулицях? Які секрети ховають давні будівлі? Все це запрошує дізнатися екскурсія «Вінниця містична».

Ви матимете змогу не лише прогулятися вечірніми вулицями, а й поринути в атмосферу надприродного, пізнаючи таємниці, які розкриваються під покровом ночі.

Провідниками у містичний світ міста над Бугом слугуватимуть костюмовані персонажі.

Замовлення екскурсії: Кирило Леонов (098 347 85 75).

Тематична екскурсія «Вінницькі жінки, плітки та дрібка любові»

Всі ми звикли до чоловічих імен в історії Вінниці, які розбудовували місто на рубежі ХІХ-ХХ століть. Але невід'ємною частиною історії становлення нашого міста були і є жінки, роль яких, на жаль, часто залишається за кулісами.

Яким було значення жінок у становленні Вінниці як міста? Ким вони були, чим займалися, де розважились та в кого закохувалися? Ці секрети розкриє екскурсія «Вінницькі жінки, плітки та дрібка любові».

Замовлення екскурсії: Innulya Mishchuk (063 942 64 98) та Tanya Rybak (063 13 222 73)

Тематична екскурсія «Winniza-Stadt» (Вінниця часів окупації)

Ми знаємо про «Вервольф» та приїзди Гітлера. А чи задумувався хтось з нас, що вулицею, якою ми проходимо щодня, прогулювався гебіткомісар, а в кафе обідали гестапівці? А тим часом за рогом жили звичайні вінничани. Чому саме в нас були головні штаби всіх військ?

Та як жило (саме жило!), а не виживало місто. Бо ця історія не про «печаль», а про людей, які жили і любили своє місто контрастів. Вас вітає Winniza-Stadt!

Замовлення екскурсії: Екатерина Геркалюк (098 286 44 25) та Mariia Kuriacha (068 940 68 76).

У департаменті зазначають, що незабаром кількість екскурсійних маршрутів збільшиться, над цим працюють відвідувачіШколи вінницьких гідів.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: екскурсії Вінниця історія 
Матеріали по темі