Влада

Руководству Украинской армии понравилось оружие, производимое винницким «Фортом»

10 березня 2010, 20:08

Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач ЗС України генерал армії України Іван Свида під час відвідання казенного науково-виробничого об’єднання Міністерства внутрішніх справ України “Форт” у Вінниці повідомив, що Збройні Сили України зацікавлені в озброєнні продукцією, яку випускає “Форт”.

Як передає ВІННИЦЯ.info, в ході робочої поїздки на Вінниччину сьогодні 10 березня начальник Генерального штабу – Головнокомандувач ЗС України генерал армії України І. Свида відвідав розташоване у Вінниці Казенне науково-виробниче об’єднання Міністерства внутрішніх справ України “Форт”.

За його словами, особливо зацікавленість стосується озброєння підрозділів спеціального призначення ЗС України та спецпідрозділів Військової служби правопорядку у ЗС України.

Також на підприємстві генерал армії України І. Свида у супроводі начальника підприємства генерал-майора міліції Віктора Писаренка детально ознайомився з повним циклом виробництва вітчизняної стрілецької зброї під маркою “Форт”, зокрема, кулеметами, пістолетами-кулеметами, пістолетами, холодною зброєю та спеціальними приладами.

Також начальник Генерального штабу Збройних Сил України у тирі підприємства практично випробував декілька зразків стрілецької зброї. Зокрема, під час стрільби з пістолета “Форт-14” він показав відмінний результат, поціливши у “десятку”, “дев’ятку” та “вісімку”.

За дорученням тимчасово виконуючого обов’язки Міністра оборони України за вагомий особистий внесок у справу розвитку Збройних Сил України генерал армії України І. Свида вручив відзнаку Міністерства оборони України – медаль “За сприяння Збройним Силам” начальнику Казенного науково-виробничого об’єднання Міністерства внутрішніх справ України “Форт” генерал-майору міліції В. Писаренку.

 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі