Суспільство

Рятувальники Вінниччини отримали нові пожежні автомобілі і підіймальний кран

17 січня 2020, 15:48

17 січня підрозділи ДСНС області отримали нові пожежні автоцистерни та кран вантажопідйомністю в 35 тонн. Аби передати рятувальникам устаткування, голова облдержадміністрації Владислав Скальський відвідав аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС у Вінницькій області, що знаходиться в с. Якушинці Вінницького району.

Про це повідомляють на сайті Вінницької обласної державної адміністрації.

До пожежних частин Ладижина, Бару, Шаргорода та Іллінців вже відправили пожежні автоцистерни, що мають всі необхідні характеристики для використання в ситуаціях навіть найвищого рівня складності. Для профільної служби області придбали також самохідний підіймальний кран на колісному шасі, що має середню вантажопідйомність 35 тонн. Під час зустрічі керівникам чотирьох пожежно-рятувальних частин передали ключі та сертифікати від спеціального обладнання.

«Безперечно, технічне оснащення служби має першочергове значення, адже від цього залежить здоров'я і життя людей. Вкрай важливо, щоб рятувальники мали все необхідне обладнання для виконання завдань будь-якого рівня складності, незалежно від того, чи це пожежа, чи складний випадок дорожньо-транспортної пригоди, чи знешкодження вибухонебезпечних предметів», - зауважив Владислав Скальський, звертаючись до присутніх.

У свою чергу, начальник ГУ ДСНС у Вінницькій області Руслан Шевчук підкреслив: «Рятувальники продовжують працювати на високому рівні. Зокрема, на сьогодні Державна рятувальна служба знаходиться на другому місці за рівнем довіри населення».

Також присутнім на зустрічі продемонстрували принципи роботи нової техніки, а також презентували обладнання, яке знаходиться на території аварійно-рятувального загону в с. Якушинці та використовується профільними підрозділами в межах області.

Ознайомившись з роботою підрозділу, керівник області відвідав навчальний пункт та оглянув приміщення групи пожежно-рятувальних робіт.

До речі, з початку 2020 року оперативно-рятувальні підрозділи області вже здійснили 259 виїздів.

Вінниця.info, фото Вінницької облдержадміністрації

Теги: рятувальники отримали транспорт 
Матеріали по темі