Суспільство

Сама собі детектив: вінничанка встановлює особу чоловіка, який вкрав мобільний її доньки. Фото

13 серпня 2018, 12:13

 Вінничанка Катерина Бевзюк самотужки намагається встановити особу злодія, якій 8 серпня вкрав телефон її дочки біля каси в магазині АТБ. Жінка переглянула камери відеоспостереження магазину та вулиць та переконана, що таки знайде злодія.

«Ранком дочка купувала у магазині мережі «АТБ», що по проспекту Юність цукерки та чіпси. Разом із товаром поклала на стрічку мобільний телефон. Але не на ту частину, яка рухається. А на залізний бортик. Сама пішла ближче до каси. Коли планувала розрахуватися за покупку, згадала про телефон. Але його вже не місці не було. Дочка миттєво звернулася до охорони магазину», - розповіла Вiнниця.info Катерина.

Жінка прийшла до магазину відразу після крадіжки.

«З працівниками переглянули відео з камер спостереження. На них чітко видно, як за дочкою стояв середнього віку чоловік у картатій футболці. На горловині звисали сонцезахисні окуляри. Коли він побачив, що дочка відійшла від телефону на два кроки, оглядівся по боках. Телефон поклав до задньої кишені джинсів. Потім прикрив кишеню футболкою. Відійшов до іншої каси, де і розрахувався за яйця, які й планував купити. Після того, як вийшов з магазину, ще раз поправив футболку. За даними з камер спостереження муніципальної поліції, пішов у бік вулиці Стахурського. Там зайшов у двори. На цьому слід злодія втратили», - продовжує Бевзюк.

Жінка викликала поліцію та написала заяву.

«Місце знаходження телефону можна відслідкувати. Адже його спочатку вимкнули. За годну увімкнули знову. Наразі він активний. Але поліція не має можливості запілінгувати апарат. Раніше дозвіл на це давали у Вінниці, нині необхідно звертатися через Київ. Там стояти на послугу у черзі. Ми звичайно також звернулися до оператора мобільного зв’язку, щоб хоч якось допомогти нам. Там відмовили, якщо не маємо рішення суду. Тому намагаюся встановити його особу ще й власними силами. Оголошення з його зображенням розклею по всьому району, де це сталося. Бо зрозуміло, що людина десь поруч живе. У магазині його бачили неодноразово, але після інциденту він туди не заходив. Крім того, купувати яйця прийшов без нічого. Ні сумки, ні гаманця», - зауважила Катерина.

Бевзюк також акцентує увагу, що вдаватися до пошуків телефону вона взялась, аби її дочка заспокоїлася.

«Дочка неповнолітня. Телефон її купили на день народження, який святкували буквально за два дня до крадіжки. Заплатили за нього 4500 грн. Після цього інциденту мала плаче і не спить ночами. Ми її не сварили через крадіжку. Але вона дуже відповідальна дівчинка. Відчуває свою провину за неуважність. Тому для мене знайти той телефон – справа честі. У свою чергу, для всіх нас це також стане уроком», - зітхає Катерина.

Жінка наразі обходить всю найближчу територію де був скоєний злочин. Спілкується із працівниками тамтешніх магазинів, ЖЕКів. Також звертається до всіх, хто ідентифікував особу злодія допомогти із розслідуванням справи. Просить телефонувати на номер гарячої лінії поліції «102».

Вiнниця.info, фото надано Катериною Бевзюк

Теги: телефон злодій Вінниця 
Матеріали по темі