Суспільство

Санаторій «Поділля» у Хмільнику приймає людей, які евакуювалися через пожежу на військових складах

27 вересня 2017, 17:53

 29 вересня під Вінницею нa склaдaх військової чaстини A-1119 сталася пожежа. Вогонь охопив один із нaйбільших склaдів боєприпaсів в Укрaїні. Нa місці події прaцюють сотні рятувaльників тa прaвоохоронці з трьох облaстей. Жителів навколишні сіл почали екстрено евакуювати – до сусідніх населених пунктів, де ситуація залишається безпечною. Ще з ночі приймає тимчасових «біженців» санаторій «Поділля» у Хмільнику. Людей організовано везуть до гуртожитку. Забезпечують триразовим харчуванням і теплим одягом.

Рейсовий автобус забрав уже 40 осіб, які прибули на пункт збору в центрі міста. Серед них – діти. Близько 16 години в оздоровчий заклад самостійно приїхали ще 4 вінничан. Значна частина – з Калинівки, а також Сальника, Павлівки і Корделівки.

Керівництво санаторію «Поділля» запевняє, що громадяни будуть забезпечені усім необхідним. В разі потреби можуть отримати медичну допомогу, адже в закладі постійно чергує лікар.

Санаторій у Хмільнику прийматиме евакуйованих жителів поки ситуація не стане стабільною. Вінничани, які під вибухи артснарядів покидали власні будинки, можуть залишатися у гуртожитку, скільки цього буде потрібно. Головна умова – наявність паспорта, що засвідчує прописку на території населених пунктів у зоні надзвичайної ситуації.

Нагадаємо, що через попадання боєприпасів загорілися кілька будинків, в оселях повилітали вікна, осколок снаряду проштрикнув автомобіль.

 Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: пожежа склади 
Матеріали по темі