Суспільство

Санаторій «Поділля» у м. Хмільник запрошує на відпочинок та оздоровлення всією сім’єю

21 листопада 2019, 10:29

Відпочинок у санаторії «Поділля» буде не тільки приємним, але й корисним. Популярний курорт у Хмільнику вже багато років допомагає своїм клієнтам покращити стан здоров’я, забути про турботи, розслабитися душею і тілом.

Санаторій «Поділля» розташований просто серед лісу. Має багату історію, досягнення у лікуванні і вдячні відгуки від пацієнтів. Його цілюща природа та унікальні методи терапії з використанням радонової води щороку допомагають тисячам людей – одним зняти стрес, інших – буквально ставлять на ноги.

Відпочинок у Хмільнику може стати порятунком від задушливого міста. Він доступний в ціні і прогресивний у використанні сучасних методик лікування. Особливу увагу приділяють харчуванню клієнтів: пропонують класичний і дієтичний стіл. Не залежно від типу меню, кожна страва дійсно смакує, бо готують її з турботою.

Якщо любите плавати у басейні, тоді вам точно у санаторій «Поділля»! Нещодавно там розпочав роботу повністю оновлений басейн – з кришталевою водою, що проходить багатоступеневу систему очистки. Відвідувати його можуть як діти, так і дорослі. Дуже популярним місцем у холодну пору року є хамам – турецька баня.

У Хмільнику завжди можна відпочивати з друзями, дитиною, рідними. Отримувати позивні враження та покращувати своє самопочуття. Санаторій «Поділля» - це найкращий варіант для оздоровлення. Розташований в курортній зоні. Знаходиться далеко від галасливого центру, чарує мальовничими околицями, завжди чистим повітрям і захоплюючим видом з вікон готелю. Територія довкола ідеально підходить для прогулянок і приємного проведення часу.


Що лікують у санаторії «Поділля»?

У санаторії «Поділля» працюють висококваліфіковані професіонали, які індивідуально підбирають методи для кожного пацієнта. Перед призначанням – проводять обстеження за допомогою сучасного обладнання.

В оздоровниці лікують практично все. Однак вона відома в Україні та за її межами потужними напрацюваннями для усунення недуг опорно-рухового апарату. «Фішкою» закладу є використання цілющої радонової води. Залежно від особливостей організму, хворим пропонують як мокрі, так і сухі радонові ванни. А ще серед послуг – масажі, душ, лікувальна фізкультура, торфотерапія, аромотерапія і багато іншого.

Радонолікування – цілющі ванни підвищують імунітет, мають протизапальну та протиалергічну дію, покращують стан судин. Допомагають позбутися сезонних загострень хронічних хвороб.

Лікування захворювань хребта – радоновими ваннами, обгортуванням торфом, масажами.

Комплексне лікування захворювань суглобів – медикаментозне, масажами, торфом і радоновими ваннами.

Лікування судин - в основі терапії якого — радонолікування, а в якості додаткових заходів використовуються торфолікування, бальнео- і фізіотерапія.

Ультразвукова діагностику - ультразвук застосовується для лікування порушень суглобів, шкіри, внутрішніх органів, периферичної нервової системи, жіночої статевої сфери, очей, хвороб бронхолегеневої системи, включаючи туберкульоз. Крім того, ультразвук ефективно дробить камені в нирках, жовчному і сечовому міхурі.

Лікування бронхів та всіх захворювань органів дихання - бальнеотерапія, кліматотерапія, грязелікування, фізіотерапія, особливо корисно, радонові ванни.

Лікування ускладнень цукрового діабету - радонові ванни, що становлять основу лікування, зміцнюють практично всі системи організми і надзвичайно корисні в лікуванні хворих з порушеннями обміну речовин. Вони призначаються при цукровому діабеті, ожирінні, подагрі, гипертериоз і багатьох інших порушеннях функцій ендокринної системи.

Отож, санаторій – це не обов’язково лікування. Фахівці пропонують цілий спектр процедур, які покращать ваше самопочуття і загартують імунітет. Приїздити можна цілою сім’єю. Цікаве дозвілля тут приготували для будь-якої вікової категорії.

Сайт санаторію «Поділля»: http://radon.com.ua/uk/

Адреса санаторію «Поділля»: вул. Курортна, 10, м. Хмільник, Вінницької області, інд. 22000

Відповіді по медичним питанням:

+38 (098) 93-34-366 (Київстар)
+38 (066) 16-12-113 (MTC)

Відділ реєстрації та реалізації путівок:
+38 (04338) 2-44-31
+38 (067) 23-23-415 (Київстар)
+38 (063) 68-55-053 (Life)
+38 (095) 63-59-606 (MTC)
+38 (04338) 2-31-02 (Факс)

Теги: санаторій лікування Хмільник  
Матеріали по темі