Суспільство

Сапери із територіальної оборони Вінниччини відшліфовують свої навички у розмінуванні територій

24 січня 2023, 10:10

Інженерно-саперні війська 120 бригади Сил територіальної оборони ЗСУ невпинно тренуються та вдосконалюють свої професійні вміння, адже платою за їхню помилку може стати чиєсь життя.

Про це інформує пресслужба 120-ї бригади тероборони Вінниччини.

«Сапер несе величезну відповідальність за себе і тих, хто йтиме позаду нього. Зазвичай, у мирний час сапери проходять підготовку чотири з половиною місяці. Однак, в умовах війни доводиться вчитися надзвичайно швидко.

Сапери нашого підрозділу в основному виконують завдання з розмінування місцевості, виїжджають на місце знаходження вибухо-небезпечних предметів і знешкоджують їх. Також приймають участь з іншими підрозділами, які виходять на бойові завдання», - каже командир окремого інженерно-саперного підрозділу з позивним «Лісник».

Військові інженери проробляють проходи в мінних полях і загородженнях супротивника, розчищають завали і руйнування для забезпечення руху своїх військ, проводять розмінування місцевості, будівель, доріг, станцій, вулиць.

Надзвичайно важливою в сучасних військових умовах є інженерна розвідка. Її сутність полягає в проведенні комплексу заходів щодо отримання, збору, обробки та доведення до штабів і підрозділів військ інженерно-розвідувальних даних про сили і засоби противника, заходи, що ним проводяться, про місцевість і важливі військові об’єкти.

Інженерна розвідка вивчає місцевість, на яку чекають бойові дії, її проводять перед форсуванням водних перешкод. Інженерна розвідка зобов'язана виявити, що готує супротивник. Також інженерні війська залучаються для фортифікаційного обладнання позицій.

Інженерно-саперні війська 120 бригади Сил територіальної оборони ЗСУ роблять все можливе, аби пришвидшити нашу перемогу над ворогом.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінки 120 бригади

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: тероброона сапери тренування 
Матеріали по темі