Суспільство

СБУ будуватиме житло на Янгеля у Вінниці: виконком надав дозвіл на розроблення проекту

16 червня 2017, 12:49

 Виконком надав дозвіл управлінню СБУ у Вінницькій області на проектування багатоквартирних житлових будинків у Вінниці по вул. Академіка Янгеля,54. Планується будівництво житла для військовослужбовців Служб безпеки та їх сімей.

Відповідне рішення оприлюднено на сайті Вінницької міської ради.

«1.Надати управлінню Служби безпеки України у Вінницькій області вихідні дані – містобудівні умови та обмеження на проектування групи багатоквартирних житлових будинків, що складаються з трьох будинків, в т. ч. двох блокованих по вул. Академіка Янгеля,54 в м. Вінниці.

2.Зобов’язати замовника:

2.1.Отримати вихідні дані на проектування відповідно до пункту 3 статті 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

2.2.Розробити проектну документацію та затвердити її у встановленому законодавством порядку. 2.3.Розробити історико-містобудівне обґрунтування на проектування групи багатоквартирних житлових будинків по вул. Академіка Янгеля,54 в м. Вінниці та погодити його у встановленому законодавством порядку.

2.4. До прийняття об’єкту до експлуатації укласти договір про сплату пайової участі у розвитку інфраструктури міста.

2.5.Оформити право користування земельною ділянкою по вул. Академіка Янгеля,54 для влаштування об’єктів інфраструктури, необхідних для обслуговування групи багатоквартирних житлових будинків згідно вимог ДБН 360-92**.

2.6. До виконання підготовчих та будівельних робіт приступити після отримання документу, що надає право на виконання вищезазначених робіт в департаменті архітектурно-будівельного контролю Вінницької міської ради відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 13.04.2011р. № 466 з наступним прийняттям об’єкту до експлуатації в установленому законодавством порядку...», - зазначено в рішенні.

Як повідомляла Вінниця.info, в квітні цього року Уряд надав згоду на будівництво на земельній ділянці, площею 0,4857 гектарів, розташованої у місті Вінниці по вул. Янгеля, 54, житла для військовослужбовців Служби безпеки та членів їх сімей.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: СБУ житло 
Матеріали по темі