Суспільство

SE Korea – Ваш надійний партнер у виборі авто

21 січня 2020, 14:06

Компанія «SE Korea» займається доставкою авто із Кореї в Україну.

Авто на замовлення привозяться тільки «під ключ».

Авто привозять із заводським ГБО та електромобілі із запасом ходу більше 200 км. Компанія «SE Korea» також доставляє економічні та екологічні дизельні авто.

Для любителів якісних і не дорогих автомобілів - це є покупка автомобіля з Південної Кореї з пробігом. Навіть той факт, що автомобіль вже перебував у використанні, на його якість це не впливає, адже створювався він безпосередньо в Кореї і комплектуючі застосовувалися тільки оригінальні. Для покупців відкритий доступ до отримання таких відомих брендів як: Hyundai, Kia, Chevrolet, SsangYong оригінальної збірки.

Компанія «SE Korea» постійно ввозить нову кількість машин, а також є велика кількість машин у наявності.

Компанія «SE Korea» є офіційним диллером та імпортером.

Для забезпечення безпечної покупки компанія «SE Korea» надає повний комплекс послуг, що допомагають здійснити бажання клієнта. Єдине, що повинен зробити покупець - визначитись із моделлю. Всі інші клопоти беруть на себе співробітники компанії. Для спокою клієнта проводяться:

1. Повна діагностика автомобіля кваліфікованими майстрами;

2. Всі етапи угоди супроводжують тільки професіонали: замовлення, доставка, розмитнення, постановка на облік;

3. Перед доставкою клієнту пропонується повний фото і відео звіт.

Компанія «SE Korea» надає тільки повний комплекс послуг, що допомагають стати власником якісного автомобіля та при цьому зекономити свій час. Що може бути зручніше і простіше, ніж знайти потрібний автомобіль, а всі необхідні процедури, аж до оформлення документів, ми виконаємо за вас. Ви ж отримуєте готові документи і автомобіль.

Корейський автомобіль здивує вас економічністю, легкістю в управлінні, дешевим обслуговуванням і якістю всіх комплектуючих, а ми допоможемо вам купити подібне чудо техніки.

Наша адреса:

м.Вінниця

Об'їзне шосе, 5

Телефони:

+38(067)514-54-99

+38(095)899-44-11

sea8994411@gmail.com


Теги: SE Korea 
Матеріали по темі