Політика

Секретар Вінницької міськради Моргунов: Я розчарувався в "Нашій Україні" повністю

13 вересня 2010, 13:01

Секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов вважає, що перетворення проекту "Наша Україна" у політичну партію "Народний союз "Наша Україна" призвело до провалу цього політичного проекту.

Про це Сергій Моргунов заявив в інтерв’ю газеті "33-й канал".

"Помаранчева революція на чолі із Віктором Ющенком не була помилкою. Це була перемога народу із подальшою помилкою влади, яка змарнувала сподівання людей. А політизація проекту "Наша Україна" призвела фактично до його провалу", - сказав він.

Моргунов додав, що він вийшов із лав партії "Народний союз "Наша Україна" через розчарування у ній.

- Я вийшов із партії "Наша Україна", бо свого часу я повірив у неї, - заявив Моргунов. – Так, завдяки їй я прийшов у владу. Але розчарувався повністю. Як можна було з 2004-го мати таку підтримку, надії українців на позитивні зрушення і все це знищити?..

Повний текст інтерв’ю можна буде прочитати у найближчому номері газети, що вийде 15 вересня.

Нагадаємо, що депутат Вінницької обласної ради Юрій Яремчук вважає, що заява колишнього голови Вінницької обласної державної адміністрації Олександра Домбровського про створення міжпартійного депутатського об'єднання "Єдність Вінниччини" може стати поштовхом для повного розвалу партії "Народний союз" Наша Україна "у Вінницькій області.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі