Суспільство

Селяни Вінниччини таки вибороли для себе потяг

14 липня 2011, 12:05

З 10 липня поточного року Південно-Західна залізниця відновила курсування дизель-поїзда №6333/6338 сполученням Жмеринка – Могилів-Подільський.

Про це повідомляє прес-служба Південно-Західної залізниці.

Південно-західна залізниця була припинила рух потягу Жмеринка – Могилів-Подільський. Мешканці кількох сіл Барського району звертались з офіційними листами до керівництва Жмеринської залізниці з проханням залишити курсування даного потягу. Наразі залізниця задовольнила прохання вінничан і відновила рух потягу, який курсуватиме двічі на тиждень.

Поїзд Столичної магістралі курсуватиме щоп’ятниці та щонеділі. Відправлення зі Жмеринки о 9 год. 45 хв., прибуття до Могилева-Подільського о 12 год. 25 хв.

У зворотньому напрямку дизель-поїзд курсуватиме: відправлення з Могилева-Подільського о 14 год 40 хв., прибуття до Жмеринки о 17 год. 51 хв.

Нагадаємо, в с. Зелене Барського району Вінницької області селяни перекрили рух міжнародного потягу Кишинів-Москва, місцеві жителі вимагали у Жмеринської дирекції залізничних перевезень залишити курсування потягу Жмеринка - Могилів-Подільський із зупинкою на станції «Копай».

ВИННИЦА.info

Матеріали по темі