Суспільство

Селяни з Писарівки розчищають чагарник, на якому облаштують дитячий майданчик. Фото

25 січня 2021, 12:52

30 січня у селі Писарівка Калинівського району на Вінниччині відбудеться другий етап прибирання місцевого стихійного сміттєзвалища. На його місці громада планує облаштувати дитячий майданчик.

«Колись на цьому місці добували глину. Потім територія довгий час пустувала. Поросло деревами, утворився чагарник. Навіть, стихійне сміттєзвалище з’явилося. На людей не діяли ні погрози про штрафи, ні звичайні умовляння. У селі є дитячий майданчик, але від цього місця він далеко. Тому вирішили, що цю ділянку можна не просто прибирати, а й зробити корисну для населення річ – дитячий майданчик», - розповів Вінниця.info староста села Іван Балко.

На прибирання чагарника вийшли два десятки місцевих жителів.

«І що саме приємно, вік учасників від 10 до 80 років. Деревину, яку зібрали цього дня, ми повантажили та завезли до школи. Нею буде опалюватися приміщення. А ще, у нас є церква», - зауважив Іван Іванович.

Після того, як колишній чагарник розчистять, там почнуть вирівнювати спецтранспортом територію. Вже після цього визначать, яким саме має бути ігровий майданчик для дітей.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Теги: Вінниччина Писарівка чагарник прибирання дитячий майданчик 
Матеріали по темі