Економіка

Сергій Борзов: На Вінниччині відкриють новий дитсадок, реконструкція будівлі завершена в рамках програми «Велике будівництво»

23 вересня 2020, 12:24

«Велике будівництво» - це знак якості держави. Це програма Президента України Володимира Зеленського. Прикладом того, що за рік реально змінити ситуацію із довгобудами є дитячий садок у Шпикові Тульчинського району. Роботи з реконструкції будівлі поліклініки під дитсадок завершені. Тепер тут зможуть працювати 4 групи на 70 дошкільнят та будуть створені 12 робочих місць для нянь і вихователів.

Про це повідомив голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов.

«Вісім(!) років тривала реконструкція будівлі поліклініки під дитячий садок. З року в рік будівництво «переносили»: грошей не виділяли, кінцевих строків завершення не вказували.

Лише у 2020 році за сприянням Вінницької обласної державної адміністрації садок включили до Національної програми «Велике будівництво».

Проект відкоригували відповідно до сучасних норм, і тоді він отримав максимальну суму фінансування з державного бюджету: 7 мільйонів 100 тисяч гривень були виділені з Державного фонду регіонального розвитку. Це найбільша сума, яка була направлена на фінансування дитячих садків - об’єктів «Великого будівництва» у 2020 році», - зазначено в дописі Сергія Сергійовича.

Завдяки контролю облдержадміністрації та ДП «Архітектурно-будівельний інжиніринг» будівельні роботи до кінця вересня завершились на 100%.

«Тепер справа за Шпиківською громадою. Вам треба виконати свої зобов’язання і виділити свою частину співфінансування – 1 млн 155 тисяч грн., з яких ви надали лише половину. Залишилось купити меблі, обладнання, інвентар…

Підрядник – підприємство «Будівельник» - зі свого боку зробив нову будівлю дитсадка сучасною і якісною. І що важливо - реконструкція проведена із застосуванням сучасних енергоощадних технологій.

Сьогодні всі бачать результат, в якій навіть не всі вірять. Давайте й надалі разом тримати високу марку «Великого будівництва». Ваші діти цього теж чекають. Це все для них. І сьогоднішні подарунки теж - мольберти для діток», - зазначає Сергій Борзов.


Будівлю дитячого садка «Веселка» своїми роботами прикрасила 15-річна жителька Шпикова Поліна Гайдей.


Нагадаємо, в середині серпня в приміщенні дитячого садка ще проводились внутрішні оздоблювальні роботи - штукатурення стін, шпатлювання, улаштування каркасу підвісних стель, монтаж вентиляційних повітроводів.

Вінниця.info

Теги: Борзов Велике будівництво дитсадок в Шпикові 
Матеріали по темі