Економіка

Сергій Борзов: Проект реконструкції аеропорту «Вінниця» залишається у Державній програмі

17 серпня 2020, 13:14

Голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов повідомив, що реконструкція аеропорту «Вінниця» залишається в Державній цільовій програмі розвитку аеропортів на період до 2023 року.

«…Сьогодні мав розмову із міністром інфраструктури України Владиславом Криклієм.

Говорили про вінницький аеропорт – збереження проєкту його реконструкції серед заходів Державної цільової програми розвитку аеропортів.

Звертався до мене за сприянням міський голова Сергій Моргунов – він теж не згоден з наміром Міністерства інфраструктури України виключити вінницький аеропорт з переліку об’єктів.

Питання стратегічне: аеропорт «Вінниця» - авіаційний транспортний вузол, що забезпечує обороноздатність країни. Він є власністю Міністерства оборони України та належить до категорії аеродромів спільного використання - слугує базою для військової бригади транспортної авіації Командування Повітряних Сил Збройних Сил України та використовується комунальним підприємством «Аеропорт Вінниця» для обслуговування комерційних рейсів.

Після розмови із міністром дійшли до розуміння, тому реконструкція аеропорту «Вінниця» залишається в завданні Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року», - зазначено в дописі Сергія Борзова на сторінці в «Фейсбук».

Нагадаємо, в п’ятницю мер Вінниці Сергій Моргунов повідомляв, що в Міністерстві інфраструктури готували проект рішення, за яким вінницький аеропорт планували виключити з переліку об’єктів, на які передбачено державне фінансування.

Вінниця.info

Теги: аеропорт Вінниця Борзов програма 
Матеріали по темі