Суспільство

Сергій Борзов: Програма «Велике будівництво» діє! Жителі Могилів-Подільського повинні мати якісну і доступну медицину

16 вересня 2021, 17:16

На Вінниччині 16 вересня після реконструкції відкрили шосте в області приймальне відділення на базі Могилів-Подільської окружної лікарні інтенсивного лікування. Реконструкцію проведено у рамках програми Президента «Велике будівництво». Для надання якісних медичних послуг лікарню забезпечили сучасним обладнанням.

Про це повідомляє Вінницька обласна державна адміністрація.

Оглянув нове приміщення та поспілкувався із колективом лікарні голова обласної державної адміністрації Сергій Борзов разом із народною депутаткою України Іриною Борзовою.

«Сьогодні ми відкриваємо шосте з десяти приймальних відділень Вінницької області, побудованих в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Як і в попередніх п’яти відділеннях, тут є комп’ютерний томограф, який дає можливість робити 64 зрізи. Також придбано сучасний апарат ультразвукової діагностики та цифровий рентген апарат. Крім цього, до кінця поточного року планується встановлення у відділенні магнітно-резонансного томографу», – зауважив Сергій Борзов.

Як повідомив очільник області, на закупівлю медичного обладнання з державного бюджету було використано 25,5 мільйонів гривень. На ці кошти придбано:

  • 64-зрізовий Комп’ютерний томограф, вартістю 19,92 млн. грн. (найпотужніший),
  • рентгенологічний апарат – 4,8 млн. грн.,
  • апарат ультразвукової діагностики – 0,8 млн. грн.

Загалом, на реконструкцію приймального відділення було спрямовано 59 мільйонів гривень.

«Декілька місяців тому ми відкрили в Могилів-Подільському районі кардіоцентр. Тут наявний сучасний ангіограф, який надає можливість робити операції на серці. Ми обіцяли! Ми зробили! Програма Президента діє! І ми докладаємо зусиль, аби жителі громади мали функціональне обладнання, що покращить і якість надання медичної допомоги загалом», - зауважив Сергій Борзов.

Народний депутат України Ірина Борзова підкреслила: «Програма Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво» змінює інфраструктуру Вінницької області. Дуже важливо, щоб люди отримували якісні медичні послуги. У приймальному відділенні Могилева-Подільського сучасне діагностичне обладнання. Вперше за часи незалежності України, пацієнти відділення можуть безкоштовно отримати якісну діагностику».

Про нові можливості для відділення розповів головний лікар Могилів-Подільської ОЛІЛ Василь Чепелюк:

«Тепер ми маємо можливість надавати високоякісні медичні послуги нашим пацієнтам. Завдяки програмі Президента України «Велике Будівництво» у нас тепер є приймальне відділення, тобто «лікарня в лікарні», де щодоби чергуватимуть 5 лікарів для надання швидкої та якісної медичної допомоги».

Варто зазначити, що нове обладнання дає можливість діагностувати складну патологію, зокрема, мозковий інсульт, черепно-мозкову травму та низку інших хвороб.

Відтепер у відділенні є можливість провести практично всі лабораторні та ендоскопічні дослідження. Також тут обладнані протишокова палата і палата інтенсивної терапії. З метою недопущення інфікування стаціонарних хворих у відділенні функціонує бокс для інфекційних хворих.

При проведенні реконструкції відділення, дотримано всі будівельні та санітарні норми щодо надання медичної допомоги хворим з інвалідністю.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото Вінницької ОДА

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: опорна лікарня Могилів-Подільський Велике будівництво 
Матеріали по темі